FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
CD Player auto pentru boxe JBL GTO927

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nIGhTSoN



Conectat la: 08 Sep 2008
Mesaje: 3

MesajTrimis: Lun Sep 08, 2008 2:01 pm    Titlul subiectului: CD Player auto pentru boxe JBL GTO927 Raspunde cu citat (quote)

Salut.
Am o pereche de boxe JBL GTO927 si momentan sunt legate la un CD Player Clarion 4x45W. Problema este ca CD Player-ul nu mai citeste CD-uri merge doar radio si ma gandesc sa imi cumpar un altul cu mp3 dar sa nu fie scump in jur de 2mil. Ce imi recomandati?

Si inca ceva, daca CD Player-ul cu mp3 care o sa il iau o sa fie de 4x50W sau 4x45, si boxele fiind de 100W fiecare are ceva daca leg 2 cai catre o boxa ca sa mearga la 100W respectiv 90W?

Multumesc anticipat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Sep 08, 2008 2:01 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community