FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Fibra de sticla

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
wld



Conectat la: 18 Sep 2004
Mesaje: 24
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 24, 2004 9:28 pm    Titlul subiectului: Fibra de sticla Raspunde cu citat (quote)

Vreau sa ma apuc sa fac niste experimente cu fibra de sticla.
Stiti cumva unde pot gasi in cantitati mai mari si la preturi decente atat lacul cat si tesatura?
In targ (Vitan) cer aia pentru 1/2L+ 1/2mp ~500.000 !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Sep 24, 2004 9:28 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Vin Sep 24, 2004 9:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu as fi interesat de asa ceva.
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
IM



Conectat la: 09 Mar 2004
Mesaje: 519
Locatie: Drobeta Turnu Severin

MesajTrimis: Vin Sep 24, 2004 10:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ROMPOLIMER Arad.
Din cate stiu nu livreaza cantitati mici... dar merita incercat.
Daca va refuza, vom incerca sa va servim noi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Fanet



Conectat la: 10 Sep 2004
Mesaje: 99

MesajTrimis: Dum Sep 26, 2004 1:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, e in Militari.
Nu stiu cum ii zice la una din societati, dar e pe Iuliu Maniu, pe partea opusa de Metro Militari, si mai sus putin inspre iesirea din Bucuresti.
Ar mai fi o societate (FIROS sau FIROM) pe bulevardul Timisoara pe la capatul lui, inspre CET Vest. Ca localizare, acesta cred ca este in spatele societatii de pe Iuliu Maniu.
Mergeti si voi pe acolo si daca stiti sa-i "aburiti" Smile pe angajatii de acolo, sigur faceti rost de ce va trebuie.
Eu am mers odata la ambele (bine, cu tata Smile ) si s-a descurcat el cu cei de-acolo. Pana la urma nu am mai luat nimic de la ei, dar era ca si rezolvat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community