FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Foto-Video Film 2003

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Andrei



Conectat la: 27 Feb 2003
Mesaje: 794
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 23, 2003 12:46 am    Titlul subiectului: Foto-Video Film 2003 Raspunde cu citat (quote)

Luna noiembrie este in mod clar una incarcata de expozitii si targuri, asa ca ne cerem scuze ca am uitat sa mentionam si expozitia de echipamente profesionale de foto, video si film care va avea loc la Sala Palatului, intre 4 si 7 noiembrie 2003.

Participantii vor include firme de vanzari de:

- echipamente si accesorii foto,
- echipamente profesionale destinate productiei video, cinematografiei si fotografiei profesionale,
- camere video, casete video, compact discuri,
- productie spoturi video,
- placi de achizitie video.

Mai multe detalii pe site-ul oficial Sala Palatului, sau via telefon/fax: 401 311.11.99 (organizator Mihaela Lifu).

Vom incerca sa va prezentam si de la aceasta manifestare un reportaj, in masura in care expozantii vor aduce echipamente si solutii interesante.

_________________
Andrei Mihailescu
HiFi & Multimedia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Oct 23, 2003 12:46 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community