FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Amplificator
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Johns



Conectat la: 12 Apr 2009
Mesaje: 1
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mie Iul 15, 2009 12:24 pm    Titlul subiectului: CU PRIVIRE LA STATIE Raspunde cu citat (quote)

Amplifu' e dragut dar e prea scump pt ceea ce face...
Eu mi-am luat un BEHRINGER 2x1200 la 1100 RON ,dar rupe normele si claritatea sunetului.
Daca cea din poza este una din boxele tale...atunci iti ajunge si ce ti-ai luat(dar scumpa)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Iul 15, 2009 12:24 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Disco5100



Conectat la: 25 Ian 2010
Mesaje: 31
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 08, 2010 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut,doresc sa cumpar si eu un amplif nou,cu un buget limitat(750ron).
Am gasit un Pioneer A209r,ce parere aveti de acest amplif?tin sa precizez ca folosesc tot niste boxe Pioneer de 100w(putin cam obosite).
Ce imi recomandati?sa il iau sau nu?
Va multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mie Dec 08, 2010 8:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Disco5100 a scris:
Salut,doresc sa cumpar si eu un amplif nou,cu un buget limitat(750ron).
Am gasit un Pioneer A209r,ce parere aveti de acest amplif?tin sa precizez ca folosesc tot niste boxe Pioneer de 100w(putin cam obosite).
Ce imi recomandati?sa il iau sau nu?
Va multumesc.


Trancota de plastic Pioneer model nou, facuta pe mosfeturi cu minimum de piese,in ciuda acestui fapt nu suna rau,dar nici grozav. Pretul mi se pare exagerat...chit ca e nou. Am ascultat si A-109,119,,229..etc...toate la fel...
Confused
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
clauelf



Conectat la: 17 Iul 2007
Mesaje: 312
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 08, 2010 9:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu vad ca se tot deschid subiecte noi pe Pro Audio, cu tot felul de pocnitori de casa urmate de intrebari stupide si de asemenea observ multitudinea celor care confunda aproape orice sistem stereo sau 5.1 & Co cu un aparat din sfera profesionala. Pacat de rubrica asta, la inceputurile forumului aici erau postari de calitate si la obiect.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Disco5100



Conectat la: 25 Ian 2010
Mesaje: 31
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 08, 2010 10:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

clauelf a scris:
Eu vad ca se tot deschid subiecte noi pe Pro Audio, cu tot felul de pocnitori de casa urmate de intrebari stupide si de asemenea observ multitudinea celor care confunda aproape orice sistem stereo sau 5.1 & Co cu un aparat din sfera profesionala. Pacat de rubrica asta, la inceputurile forumului aici erau postari de calitate si la obiect.

Imi cer scuze ca am creat neplaceri...o sa ma inregistrez pe un forum cu macelari,carnati si sunca,si ii intreb pe ei...
Inca odata,scuze daca am deranjat cu aceasta intrebare...sunt si eu incepator in ale sistemelor,si nu doream si eu decat o parere.
O seara buna.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community