FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Forumul lui Vasile
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
buhu



Conectat la: 19 Iul 2004
Mesaje: 31
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 2:14 pm    Titlul subiectului: Forumul lui Vasile Raspunde cu citat (quote)

Imi pare foarte rau pentru ca nu mai poti tine forumul Crying or Very sad
Sper ca nu este o decizie de lunga durata pentru ca a fost sursa de inspiratie si cunostinte pot spune ca a tuturora,fiecare oricat de multe cunostinte avea mai putea sa invete cate un lucru bun de acolo ,si ar fi pacat sa pierdem o asa "biblioteca"
Ai putea sa ne expui mai pe larg care sunt motivele pentru care nu mai poti tine forumul si poate gasim toti o solutie sa-l punem pe picioare Question
Stima si respect pentru Vasile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 2:14 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 2:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O sa facem in asa fel incat sa mutam Forumul lui Vasile pe serverele noastre. Asta cat de repede. Omul a muncit din greu dand consultatii gratuite la peste 1000 de membri si este anormal sa nu-si poata continua activitatea din motive banale.
Vasile, salveaza content-ul pe un suport si trimite-l de urgenta la noi.

_________________
Assumption is the mother of all fuck-up's !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 3:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ii dau drumul deseara Wink

Era un dus cu apa rece pentru off topicuri si misto-urile care au devenit prea enervante.

Eu nu mai am timp sa ma ocup de el dar au fost cativa care mi-au schimbat decizia de a inchide, le multumesc pentru ca exista.

Multumesc tuturor pentru sprijinul acordat si de maine (cand il redeschid) va astept la discutii pe http://forum.izatech.ro

Inca odata va multumesc !!!

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 3:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sarea si zaharul.... crezi ca daca totul ar fi placut..ar mai fi vreun interes...

normal ca trebuie sa existe si un gica contra...
Nu merita sa-l inchizi Worship
Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 3:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nigel78 a scris:
sarea si zaharul.... crezi ca daca totul ar fi placut..ar mai fi vreun interes...


Ala este un forum specializat, daca vroiam off topicuri faceam un forum despre sex Laughing

Discutiile in contradictoriu despre o anumita tema sunt binevenite pentru ca sunt constructive Cool

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 4:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

s(a)ex Laughing
Asa este, ai mare dreptate

Smile)
Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 6:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Forumul a fost redeschis acu 5 minute Violin
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2004 6:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dimineata ma intrebam cine ma cauta de pe izatech.
cand am citit mesajul lui vasile, nu-mi venea sa cred.
noroc ca am fost plecat toata ziua.
cand m-am intors, surpriza - totul pare sa reintre in normal, dupa cum ne anunta tot vasile.
ma bucur ca te-ai razgandit vasile.
chiar ne trebuie un asa forum.

salutari.



frunzila a scris:
Forumul a fost redeschis acu 5 minute Violin

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
buhu



Conectat la: 19 Iul 2004
Mesaje: 31
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2004 12:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cheerleader
Bow Down
Toate cele bune nea Vasile,ai o bere de la mine ,in weekend ajung prin Maramu (locurile natale) si dau o bere daca ai timp,ce zici?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2004 1:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In weekend este posibil sa plec spre Bucuresti, daca nu plec asa repede accept cu mare placere Trink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Bytzu'



Conectat la: 18 Iun 2004
Mesaje: 36
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2004 1:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

chestia cu discutiile in contradictoriu este adevarata doar pt cei care vor sa si invete cate ceva

deci dc vii in weekend, ne auzim? Very Happy
poate vin sa te iau de la gara Wink

_________________
20 de milioane pe autobuz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Oct 06, 2004 1:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Oricum, sunt super curios cum arata autobuzul tau Laughing
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Bytzu'



Conectat la: 18 Iun 2004
Mesaje: 36
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 06, 2004 12:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai ne plimbam pe 102 si agatam fete Laughing cu bass la greu
da de la gara vin sa te iau cu "neagra" Very Happy

_________________
20 de milioane pe autobuz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
syd



Conectat la: 02 Sep 2004
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mie Oct 06, 2004 12:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vasile, bine ca nu l-ai omorit. Eu am invatat multe de acolo, a fost punctul de plecare spre informarea mea ca iubitor de scularaie audio (nu ma voi autointitula niciodata audiofil pt ca nu sint si nu voi fi).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Oct 06, 2004 11:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bytzu' a scris:

da de la gara vin sa te iau cu "neagra" Very Happy


Stai linistit, la gara ma asteapta altcineva (asa sper Razz ), o sa avem timp sa ne intalnim.

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community