FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Aduc pe comanda diverse cipuri/integrate electronice

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DGAlexandru



Conectat la: 25 Oct 2007
Mesaje: 65
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 31, 2008 5:18 pm    Titlul subiectului: Aduc pe comanda diverse cipuri/integrate electronice Raspunde cu citat (quote)

Sal all Very Happy

Am avut recent nevoie de un cip Sony dedicat, pt. PS3, care nu se gaseste in RO nici pe comanda. Asa ca am ajuns sa-l comand din China. A fost o experienta placuta - mai ales pretul / bucata, desi costurile de transport au fost destul de mari - 60$ DHL, inca 15$ la Western Union si TVA la Vama, ca deh, nu aveam experienta Razz

Acum am nevoie de alt integrat, asa ca vreau sa fac iar o comanda. Ca sa ies mai ieftin cu transportul, m-am gandit ca poate mai e cineva care vrea o piesa electronica de tip cip / integrat.

Ideea este ca voi sa-mi trimiteri un MP in care sa-mi spuneti de ce piesa aveti nevoie / bucati, iar eu va voi raspunde cu o oferta de pret conform cu:
Pret / bucata cip
Pret transport - 10$ daca sunteti din Bucuresti si 12$ pentru provincie - fac eu colet prin Posta Romana - inca 3-4 zile.

Pretul transportului este valabil in cazul in care reusesc sa adun macar 8 comenzi. Daca aveti nevoie mai repede de piesele respective, in functie de ce comenzi am deja, va comunic noul pret.

Pentru Bucuresti pot asigura si demontara / montarea piesei de pe placa, daca este de tip DIP/PLCC/TSOP/SMD sau derivate - orice daca are pinii la vedere - discutam in prealabil pretul.

Pentru comenzi, va rog sa folositi MP. Pentru alte detalii, care considerati ca merita sa fie stiute si de alti colegi de pe forum, va rog sa postati aici.

Pot fi gasit si pe YM: DGAlexandru sau la Tel 0722.120.128 / 0741.741.608
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Dec 31, 2008 5:18 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DGAlexandru



Conectat la: 25 Oct 2007
Mesaje: 65
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 08, 2009 5:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

UP !
Suntem 4 in acest moment .. asta inseamna 19$ de caciula pentru transport.
Inca mai astept comenzi pentru aceasta tura.. Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community