FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
rack Hi-fi Alphason AD5/47-s - 5 rafturi - DOAR 500 RON
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Dec 22, 2007 4:00 pm    Titlul subiectului: De vanzare Home Theater PC Raspunde cu citat (quote)

Se vinde una bucata home theater PC in urmatoarea configuratie, cu mentiunea ca se ofera factura initiala pentru produse si certificatele de garantie aferente.

Placa de baza. Asus P5B-V
Procesor - Intel Core2DUO E6600
Placa video - MSI NX7600GT DIAMON PLUS HDMI output
Memorie - 2GB dual Channel - A-data
Carcasa - Silverstone LaScala LC14M + telecomanda
Optical - Samsung SE-S184M/EUBN External with Lightscribe
Hard disk - WD Caviar SE 320 GB
Sursa - Seasonic S12
Adaptor Bluetooth 2.0
Tastatura + Mouse Wireless - Logitech Cordless Desktop LX710 Laser
Sound E-mu 0404
carcasa este placata cu Paxmate pentru obtinerea unui nivel de zgomot mai mic; Hard disk-ul este inchis intr-o "enclosure" din aluminiu din acelasi motiv

Pret: 3600 RON

[img]http://picasaweb.google.com/andrei.cozlovschi/AudiA3BC01KOZ/photo#5146783651972600354[/img]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Dec 22, 2007 4:00 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 12:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se adauga ca si bonus un telefon Nokia E60 plus holder activ pentru auto - accesoriu original - valoare de noi circca 1200 RON ( valoare de piata second cel putin 500 RON )

E un deal bun, nu il pierdeti

pentru cei interesati pot adauga in conditii de pret excelente si un Technics GE90 in conditie impecabila
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 11:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

36 de milioane??? Configuratia asta poate fi gasita pe la 18 milioane in Domo, MG, etc.
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Vin Dec 28, 2007 11:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se blocheaza 10 zile.
Bonusul se putea adauga si prin editarea postului anterior, nu neaparat printr-un UP!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Lun Ian 07, 2008 2:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

UP&Go!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Ian 08, 2008 11:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dragul meu Rycher, poate nu ai citit esentialul in oferta
carcasa SIlverstone Lascala - inca costa 850 ron
sursa Seasonic....dvd writer extern cu Lightscribe....
EMU 0404

tu stii ca numai astea inca costa vreo 1200 RON? te rog nu te mai baga in seama inutil ca sa imi strici vanzarea.

Oferta finala

sistemul integral + eq technics + Nokia E60 cu holder activ de masina original 3600 RON.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pret nou 3200 ROn pentru toate
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Ian 23, 2008 12:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Up !
3199 RON
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Feb 02, 2008 11:15 am    Titlul subiectului: up Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Ian 15, 2009 11:05 pm    Titlul subiectului: rack Hi-fi Alphason AD5/47-s - 5 rafturi - DOAR 500 RON Raspunde cu citat (quote)

Suport componente Hi-fi, sticla + aluminiu (5 rafturi)

5 shelf support
Specifically designed for wider & deeper full size hi-fi separates; with 472mm horizontal aperture between the uprights and a support area of 520mm W x min. 382mm D, max. 451mm D.

Added stability
With important safety incorporating, clear 6mm toughened safety glass to BS6206A; secure for those extra heavy AV amplifiers, receivers or other equipment.

Innovative ALPHASON tensioned rod design
Securely clamps the structure to give incredible rigidity, all contributing to enhance the sound quality of the hi-fi equipment.

Stunning appearance
With five spacious & shaped shelves for LARGE amplifier, tuner or receiver, CD/DVD player, cassette deck or *Dolby Pro-Logic System. Overall height 724mm. Consisting of three shelf space heights of 150mm plus one of 236mm.

Versatility
Large diameter Cable Tidy holes at the rear of shelves (excl. top) complete with Cable Cover to fully conceal all unsightly wires.

Silver metal supports
To match cosmetics of equipment whilst adding rigidity to this sturdy structure.
Adjustable spiked feet
Contributing to stability, whilst ensuring minimum contact between electronics and floor for maximum sound performance


Unic proprietar, stare impecabila. Nu l-am folosit cu spike-urile montate, dar cred ca le am inca prin debara.

Pret de catalog 958 RON ( AOY.RO)

Pret la vanzare 600 RON



AD5.gif
 Description:
 Filesize:  10.38 KB
 Viewed:  2265 Time(s)

AD5.gif




Ultima modificare efectuata koz la Lun Feb 23, 2009 1:23 am, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Ian 26, 2009 4:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

EQ-ul s-a dat, ramane la vanzare Rack-ul Alphason
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2009 12:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

UP !


Spike-uri incluse !


Ultima modificare efectuata de catre koz la Lun Feb 23, 2009 1:22 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DGAlexandru



Conectat la: 25 Oct 2007
Mesaje: 65
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2009 10:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ai idee care greutatea maxima suportata ?
Am un TV CRT Sony cu diag de 70cm, de vreo 30kg, mai am un XBOX - 4kg, un PS3 - 4kg, un Receiver 7.1 Panasonic - 5 kg si parca mai intra si o boxa de centru pe acolo Very Happy.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2009 10:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Overall
Overall Depth: 520mm
Overall Width: 610mm
Overall Height : 760mm
Internal Width: 472mm
Top Load Weight: 93kg
Shelf Load Weight: 93kg
Shelf Heights: 3x 150 / 236mm

merge fara probleme

caracteristici complete aici
http://www.alphasondesigns.com/products.asp?ProductID=8&CatID=8
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
koz



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 50
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 12, 2009 11:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

UP !!!

Ultima modificare efectuata de catre koz la Lun Feb 23, 2009 1:22 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community