FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Destine cineva HDD-ul WD1001FALS? Este silentios?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
M&M



Conectat la: 02 Mar 2007
Mesaje: 320
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 5:00 pm    Titlul subiectului: Destine cineva HDD-ul WD1001FALS? Este silentios? Raspunde cu citat (quote)

Detine cineva de pe forum > acest < model de hdd ? Este silentios ? L-ati putea compara cu un AAKS de 640GB ?

Din review-uri am citit numai lucruri bune cand vine vorba de preformante dar nu era deloc laudat la capitolul silentiozitate. Nu sunt maniac dar nici nu vreau sa-mi bag un avion in pc .

Detin un WD6400AAKS si nu stiu ce sa fac ca sa maresc capacitatea , sa mai iau unul identic si sa folosesc 2 X WD6400AAKS sau sa folosesc WD1001FALS ul ? care are 1TB care imi este suficient momentan....

Totul se rezuma la silentiozitate acum ...

Nu este vorba ca m-ar deranja prea tare daca ar "toarce" mai tare in seek , e problema sa nu faca ca un avion , sa nu vajaie enervant in Idle .

Multumesc anticipat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 5:00 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community