FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Incalificabil
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2004 1:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Voi mai avti timp sa va uitati in partea aia ? Eu de mult nu ma privesc decat in partea opusa, unde apune soarele. Cine mai are timp de rahaturi de genul asta ? Avem treaba la noi in tara c...u maria ta....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Noi 02, 2004 1:38 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
draku



Conectat la: 19 Oct 2004
Mesaje: 23

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2004 9:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asta este "o provocare a agenturilor straine" cum ar fi zis cineva
totusi, eu zic sa va uitati si pe http://maxpages.com/secretele/Romania
si va recomand, daca gasiti pe undeva, cartea doctorului N.C. Paulescu - "Spitalul, Coranul, Talmudul, Cahalul, Francmasoneria", o carte extraordinara scrisa in 1913, inainte ca multe evenimente ale secolului 20 sa fi avut loc
eu am citit-o si, privind in urma la ce a fost in sec 20 (WW1, WW2, etc), mi-am putut da seama care erau ideile vremii respective si de ce s-au intamplat atatea lucruri
numai bine

PS
asta fiindca tot suntem "la o cafea"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2004 10:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu unul am niste prieteni buni in Chisinau, asa ca ma mai uit la ce se intampla peste Prut. Din nefericire la ei situatia e mai proasta decat la noi dpdv politic (si nu numai).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Joi Noi 04, 2004 3:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu mai, nu ati inteles; daca cititi printre randuri, o sa vedeti ca nu se vorbeste despre roman - moldovean, ci despre muzica - manele in format mp3, (pe un sistem audiofil cum spune Nigel - ric, cablu de veioza, amplif facut pe genunchi si difuzoare de telefon (am modificat un pic).
oricum, daca se merge in trupa, pun si eu la bataie niste litri de vin!
intr-adevar, ar trebui sa nu pierdem vremea cu asa tampenii, poate omu' face un leu (romanesc) pe ce a scris aici. Ideea de a privi inspre apusul soarelui este buna;
Go West! This is what we'll gonna do!

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Joi Noi 04, 2004 3:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vinul provine binentales din boxa de 100L ex butoi varza ,nu ?
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community