FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Probleme camera miniDV Panasonic NV-GS10

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
yglos



Conectat la: 06 Mar 2009
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun Mar 16, 2009 5:14 pm    Titlul subiectului: Probleme camera miniDV Panasonic NV-GS10 Raspunde cu citat (quote)

Camera nu a mai fost folosita de ceva vreme iar acum nu reda nimic de pe casetele inregistrate...!
Interesant este faptul ca daca inregistrez ceva si incerc sa redau tot nu merge...
M-am gindit ca poate fi de la mizeria adunata pe cap...dar inca nu l-am curatat caci este putin mai complicat la modele de genul acesta...
Pot exista si alte explicatii ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Mar 16, 2009 5:14 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Hi&Fan



Conectat la: 13 Aug 2006
Mesaje: 696
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 16, 2009 8:22 pm    Titlul subiectului: Re: Probleme camera miniDV Panasonic NV-GS10 Raspunde cu citat (quote)

yglos a scris:
M-am gindit ca poate fi de la mizeria adunata pe cap...dar inca nu l-am curatat caci este putin mai complicat la modele de genul acesta...
Pot exista si alte explicatii ?

Este posibil sa fie o caseta murdara care ti-a murdarit capul.
Chiar daca il cureti (cu o caseta de stergere sau la un service autorizat, nu incerca alte metode ), defectul va reaparea curand daca nu identifici si nu arunci caseta respectiva.
Sigur ca mai pot fi si alte cauze, asta e cea mai simpla.

_________________
Omul intelept isi face vara sanie si iarna o pune pe foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
yglos



Conectat la: 06 Mar 2009
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mar Mar 17, 2009 11:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Capul este curat...
Este curios ca la search blank scene gaseste imediat scena si se opreste la inceperea casetei dar...nu reda nimic...Am incercat si curatarea cu caseta propriu-zisa ( play in aparat pt 20 de min ) dar tot nu reda nimic.
Mai ramine solutia cu caseta speciala de curatat...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community