FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Dilema...
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
catalin_bm



Conectat la: 18 Ian 2007
Mesaje: 492
Locatie: BR

MesajTrimis: Vin Iun 19, 2009 7:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu ai ce sa cumperi din Romania. PRETURI MARI.
Pana si la moldoveni in magazinele si siteurile de specialitate produsele sunt mai ieftine.
Urmareste forumul de publicitate gasesti lucruri noi la preturi cinstite.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Iun 19, 2009 7:03 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
catalin_bm



Conectat la: 18 Ian 2007
Mesaje: 492
Locatie: BR

MesajTrimis: Vin Iun 19, 2009 7:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si apropo mai lasa-te cu stereo ca o sa ingropi multi bani fara rost, tot la sursa ajungi si aici nu merge cu PC sau PS3 ca sa nu mai vorbesc de materialul audio --- nu te vad cumparand CDuri sau sa le scrii singur cu un plextor bun pe un blank de cel putin 5 lei [care nici nu se prea gasesc].

daca ai cel putin 3000 euro apucate de stereo.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
dant



Conectat la: 15 Iun 2009
Mesaje: 23

MesajTrimis: Vin Iun 19, 2009 8:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc Catalin,a fost gresala mea ca nu am specificat..Folosesc NUMAI cd-uri originale,nu-mi plac mp3-urile si alte formate de acest gen.Totusi 3000 euro mi se pare mult pentru un sistem...In final nu ar fi problema nici de bani dar,cum spuneam in primul post,nu sunt un audiofil inrait si mi-e ca n-o sa fac diferenta intre un sistem de genul ala si unul de cateva sute de euro.In plus,pentru o camera de bloc de aprox 5m/4m...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dant



Conectat la: 15 Iun 2009
Mesaje: 23

MesajTrimis: Vin Iun 19, 2009 4:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc mult celor care mi-au trimis m.p. si promit sa va ascult sfaturile.Abia acum am vazut mesajele voastre Embarassed Voi merge sa ascult cat mai multe variante si apoi ma decid care din ele e pentru mine.Va voi tine la curent.Toate cele bune -Dan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Max Him



Conectat la: 16 Apr 2007
Mesaje: 79
Locatie: Sighisoara

MesajTrimis: Dum Iul 19, 2009 7:54 am    Titlul subiectului: aceeasi dilema Raspunde cu citat (quote)

Da, si eu am aceeasi dilema: amplif STEREO dedicat sau rceiver?
...si as inclina mai mult spre stereo, DAR anm o serie de dvd-uri cu muica, concerte live, etc, la care nu m-as lipsi de sunetul origibnal...asa ca, in aceste conditii, avand inh vedere si bugetul, incerc sa impac si capra si varza.
Din cate am studiat dar mai ales recomandata de audiofili, marcile de receivere care au un sunet stereo bun...cat de cat, ar fi yamaha, harman kardon , teac, onkyo sau NAD.
o recomandare in acest sens? am ceva oferte la yamaha rx-v395 sai rx-v730 sau hk avr35
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community