FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Michael Jackson a murit, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 1:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Probabil sunt încă în faza de negare.…dar cel mai suspect mi se pare că nu i-a văzut nimeni corpul. Până acum pasau cei din anturaj fotografii cu el în pat și acum nimic…mister total. O fotografie care poate ar valora milioane. L-a văzut cineva? Nimeni. Nici măcar CNN, nici măcar TMZ.
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 1:33 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
bnt



Conectat la: 02 Ian 2005
Mesaje: 1074

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 2:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rycher a scris:
Probabil sunt încă în faza de negare.…dar cel mai suspect mi se pare că nu i-a văzut nimeni corpul. Până acum pasau cei din anturaj fotografii cu el în pat și acum nimic…mister total. O fotografie care poate ar valora milioane. L-a văzut cineva? Nimeni. Nici măcar CNN, nici măcar TMZ.

Pai asta e cel mai evident indiciu ca toata treaba e "pe bune", daca ar fi fost vreo manarie poti sa fii sigur ca ar fi fost fabricate si poze, si tot ce trebuie pentru maximum de credibilitate. Cu cat o minciuna e mai mare, cu atat e mai usor s-o bagi oamenilor pe gat (Goebbels a spus-o si stia ce vorbeste Laughing ).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 5:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mdea, corpului i s-au facut doua autopsii, avea coastele rupte in urma resuscitarii iar din craniu i s-a scos creierul... nu cred ca era o priveliste prea frumoasa, cu toate tehnicile de machiaj de ultima generatie.
Iar faptul ca a murit cam de multisor a contat probabil destul de mult, nu cred ca era de "bon ton" sa fie aratat "la camera", sau sa stea intr-un cosciug "deschis".

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bogdan_a



Conectat la: 20 Feb 2006
Mesaje: 387
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 5:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nicu_martin a scris:
iar din craniu i s-a scos creierul...


Ma intreb cum de l-au gasit... Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 5:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca o mare parte din succesul muzicii lui e datorat faptului ca nu e dansabila, nu am intalnit-o in discoteci
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
SoundaholiC



Conectat la: 08 Oct 2006
Mesaje: 184
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 6:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, numai el putea sa danseze pe muzica lui Laughing
_________________
2xPanasonic SA-XR10+Triangle Comete EX bi-amping+Jamo SW410E+Elac Cinema 05
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 1:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Când am văzut la ce prețuri au ajuns vinilurile cu el pe ebay sau okazii, mi s-a ridicat părul în cap și am zburdat urgent la MusicBox și am cumpărat singurul vinil MJ care exista acolo, ediția aniversară Thriller. Cred că am luat fața multora.
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 1:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nicu, eu nu mă refer doar la faptul că nu a fost expus, hai că pot înțelege asta, ci mă refer la faptul că din momentul morții și până acum nu a apărut absolut nicio fotografie cu el. Asta mi se pare extrem de suspect. Aveți idée cât ar valora o fotografie din aia? Milioane de parai. Adică, așa cum am spus, până acum toți din anturajul lui pasau fotografii revistelor fără nicio jenă, iar acum, când e vorba probabil de cea mai scumpă fotografie MJ, toți s-au transformat brusc în monumente de virtute.
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bnt



Conectat la: 02 Ian 2005
Mesaje: 1074

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 2:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Rycher a scris:
Nicu, eu nu mă refer doar la faptul că nu a fost expus, hai că pot înțelege asta, ci mă refer la faptul că din momentul morții și până acum nu a apărut absolut nicio fotografie cu el. Asta mi se pare extrem de suspect. Aveți idée cât ar valora o fotografie din aia? Milioane de parai. Adică, așa cum am spus, până acum toți din anturajul lui pasau fotografii revistelor fără nicio jenă, iar acum, când e vorba probabil de cea mai scumpă fotografie MJ, toți s-au transformat brusc în monumente de virtute.

Ai vazut vreo poza recenta cu Kim Jong-Il? Si gandeste-te ca-s cel putin 2 agentii de spionaj cu ochiu' pe el ca pe butelie, si amandoua au posibilitati si bugete oarecum mai mari decat vreun amarat de paparazzo. Si ala e (probabil) viu, deci se misca de colo-colo, nu-i tinut la frigider...Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 2:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Păi tocmai, (nici) Kim Jong nu e mort Wink
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 2:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...nici Ceausescu, nici Stalin, nici Hitler
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 2:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

saureign, să înțeleg că tu ai informații că ar fi Kim Jong II mort? Păi informează-i și pe americani, că ăștia tot încearcă să-l convingă să nu mai lanseze rachete Twisted Evil
_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 2:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

raspunsul meu tb luat dpdv metaforic.
Toti dictatorii traiesc in capetele noastre, bine mersi. In toti romanashii zace cate un Ceausel mic, de ex.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 2:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

saureign a scris:
..In toti romanashii zace cate un Ceausel mic, de ex.


Laughing
As adauga,indiferent de sex....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 3:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ovcors, cand zic "rusii" sau "americanii", ma gandesc si la dansele Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
Pagina 7 din 8

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community