FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
car kit Nokia - Cullman

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
florinmacri



Conectat la: 18 Mar 2009
Mesaje: 68
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Aug 18, 2009 11:33 am    Titlul subiectului: car kit Nokia - Cullman Raspunde cu citat (quote)

Va salut!
Am la masina un car kit Cullman care imi cam da batai de cap. A functionat perfect pana acum cateva zile iar acum nu mai vrea de loc . De cateva zile incoace imi intra in masina si un miros de plastic incins. Am dat jos cd-playerul si de acolo venea acel miros. Are vreo legatura car kit-ul cu cd-playerul ?
Stie cineva in Brasov unde se pot verifica (repara) accesoriile de pe masina?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Aug 18, 2009 11:33 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Hentai



Conectat la: 03 Noi 2006
Mesaje: 161
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mar Aug 18, 2009 7:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, da carkitul se leaga la unitatea audio a masinii daca foloseste difuzoarele din portiere. Iti recomand pe cineva in Brasov pe pm. Numai bine.
_________________
All audio, no attitude!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community