FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Problema amplificator OEM Logic7

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
premierul



Conectat la: 24 Oct 2004
Mesaje: 143
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 19, 2009 8:32 pm    Titlul subiectului: Problema amplificator OEM Logic7 Raspunde cu citat (quote)

Am o problema cu sistemul stock de pe un BMW E90, acesta fiind un Logic7 si as avea nevoie de ceva sfaturi.
Problema se manifesta in felul urmator: Dupa ceva timp de functionare, incep sa apara intreruperi ale sunetului de cateva secunde, totodata observand ca si amplificatorul se incalzeste destul de tare, lucru care nu stiu cat este de normal.
Credeti sa ar putea fi acest lucru un defect de fabricatie sau ar putea fi alta cauza, sa zicem un condensator dus.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Aug 19, 2009 8:32 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
premierul



Conectat la: 24 Oct 2004
Mesaje: 143
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Aug 22, 2009 4:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu are nimeni nici o idee?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bigfoot17ro



Conectat la: 19 Aug 2009
Mesaje: 12

MesajTrimis: Vin Sep 04, 2009 9:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dute cu el la reprezentanta pentru o diagnosticare sau la un electrician bun
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community