FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
bine v-ati revenit dupa ... cutremur
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
eusebian.s.s



Conectat la: 11 Iul 2004
Mesaje: 192

MesajTrimis: Joi Oct 28, 2004 9:05 am    Titlul subiectului: bine v-ati revenit dupa ... cutremur Raspunde cu citat (quote)

bine v-ati revenit dupa ... cutremur
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Oct 28, 2004 9:05 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
AbsoluteAudioFan



Conectat la: 12 Mai 2003
Mesaje: 1203

MesajTrimis: Joi Oct 28, 2004 1:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fuse si se duse...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Ionel



Conectat la: 16 Sep 2004
Mesaje: 45
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 28, 2004 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda, nu mai vreau!
_________________
____________________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lupulroz



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 246
Locatie: out

MesajTrimis: Joi Oct 28, 2004 10:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cand e cutremur, cea mai mare grija e sa nu cada boxele de pe standuri Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
syd



Conectat la: 02 Sep 2004
Mesaje: 289

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 5:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dom'le, nu mai pot de nervi ca eu sint singurul care dormea la ora aia. As fi vrut sa-l traiesc din plin. Asa am prins doar un sfirsit, de buimac ce eram ma tot intrebam cine dreq imi zgiltiie patul si de ce nu termina mai repede ca sa ma culc la loc. Astept cu nerabdare replica.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
puf



Conectat la: 07 Dec 2003
Mesaje: 1537
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 8:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu ai fost singurul si eu am adormit imediat dupa si a doua zi credeam ca visasem ca a fost cutremur.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Vin Oct 29, 2004 10:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la mine se balangane un JVC Interi Art de 72 de cm Crying or Very sad eram afara in momentul ala, plimbam catzelul...
_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Brighty



Conectat la: 04 Sep 2004
Mesaje: 578
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Oct 30, 2004 9:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine c-am scapat teferi...noi si sculele noastre Very Happy !La mine s-a simtit nashpa, ca stau la et.7 Evil or Very Mad ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Sam Oct 30, 2004 12:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A fost cutremur ? Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
eusebian.s.s



Conectat la: 11 Iul 2004
Mesaje: 192

MesajTrimis: Dum Oct 31, 2004 12:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DJ DNA a scris:
A fost cutremur ? Shocked


pai... asa umbla vorba. Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Dum Oct 31, 2004 1:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poate o fi fost vreun chef prin vecini cu boxe mai mari Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ionel



Conectat la: 16 Sep 2004
Mesaje: 45
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 01, 2004 1:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La mine la etajul 10 credeam ca nu se mai termina, si cum imi tineam eu peretii sa nu se intample ceva mai grav pe acolo ma uitam la egalizorul care isi schimba de zor graficul si imi canta, credeti-ma ca imi era mila de scule mai mult decat de mine, dar nu am avut totusi curajul sa ma duc sa le inchid. Shocked Very Happy , nu mai vreau, imi ajunge.
_________________
____________________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Noi 01, 2004 7:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu nu am simtit nimic la etajul 5 dintr-un bloc cu 10 etaje Crying or Very sad

Vine un coleg de dimineata si zice
- Cum a fost ?
- Ce
- Cutremuru...
- Cand Rolling Eyes

La mine in Ardeal nu a fost niciodata un cutremur si eram curios cum se manifesta dar am pierdut ocazia cu tot ca eram in Bucuresti la acea ora, pur si simplu nu l-am simtit. Probabil sunt nesimtit sau beat (mancasem inainte o boaba de strugure) Mad

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2004 1:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu ti-as dori sa auzi cum pot trosni incheieturile unui bloc, sa vezi atunci frecvente de pana la 2 Hz si chiar mai jos Laughing

Ultima modificare efectuata de catre greierasul la Mar Noi 02, 2004 1:53 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Noi 02, 2004 1:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

2-10-2-10 proba de microfon

Ultima modificare efectuata de catre greierasul la Mar Noi 02, 2004 1:54 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community