FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Help cu zgomot de fond
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Elven Archer



Conectat la: 30 Oct 2003
Mesaje: 61
Locatie: In the Trees

MesajTrimis: Mar Noi 04, 2003 2:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E receiverul. DVD-ul legat la Plasma nu produce nici macar un fashait banal. O sa imi fac drum pe la service desi mi-e tarsa de tratamentul la care voi fi supus:p
Pana atunci insa am sa ma ocup sa gasesc niste cabluri Scart-> component si in aceasta ordine de idei va multumesc inca odata tuturor. U've been a great help.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Noi 04, 2003 2:53 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Elven Archer



Conectat la: 30 Oct 2003
Mesaje: 61
Locatie: In the Trees

MesajTrimis: Mie Noi 05, 2003 12:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ahahahahaha... azi s-a stricat potentiometrul la receiver. Din senin.
E inca in garantie. Sa ma duc la magazinul de unde l-am luat cu el sau direct la service? Eu as vrea sa mi-l schimbe nu sa-l repare, cu atat mai mult cu cat este inca in garantie. Poate chiar sa imi dea un HE200 (cu diferenta aferenta si pentru ei Smile si pt aparat). Credeti ca am sanse?


Ultima modificare efectuata de catre Elven Archer la Mie Noi 05, 2003 2:25 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Andrei



Conectat la: 27 Feb 2003
Mesaje: 794
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 05, 2003 1:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu zic ca ai, fiind un client atat de "greu" - inteleg ca ai luat toate sculele din acelasi loc, deci ar trebui sa te trateze cu foarte multa seriozitate, daca doresc sa revii la ei.

Fiind in Romania, cele mai de sus probabil ca nu o sa se aplice... Wink

Oricum, incearca, cred ca pentru configuratia ta un receiver mai solid (dar mai urat, e drept) e mai potrivit.

_________________
Andrei Mihailescu
HiFi & Multimedia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Elven Archer



Conectat la: 30 Oct 2003
Mesaje: 61
Locatie: In the Trees

MesajTrimis: Joi Noi 06, 2003 3:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am fost si am vorbit. Initial tipul (un tinerel) zice... mergeti la service... La care eu zic "domle' calitatea... nu ma multumeste la receiverul asta. Sunt dispus sa dau o diferenta pt altul". El zice "HE200 nu? NU. Nu se poate la noi". Zic... "dau si mai mult daca e nevoie". "stati o secunda". Dispare cam 5 minute se intoarce si imi zice... "mergeti la service si vorbiti acolo..." Hmmm. Maine ma duc la service si va tin la curent cu ceea ce se intampla pentru ca imi imaginez ca sunteti curiosi sa aflati cum se fac afaceri si mai exact, care este relatia firma/client in Romania:) Eu sigur as fi.
In alta ordine de idei va intreb cum pot "curata" semnalul care vine prin CATV... ca sa scap de purici. Exista vreun amplificator de semnal care sa imi fie accesibil?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Dode



Conectat la: 12 Iun 2003
Mesaje: 607
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Noi 06, 2003 9:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De "deperazitarea" semnalului TV ar trebui sa se ocupe firma de cablu la care esti abonat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community