FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Un mic ajutor pt sistem audio de tzomp

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
thedeady



Conectat la: 31 Oct 2003
Mesaje: 10
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Vin Oct 31, 2003 1:07 am    Titlul subiectului: Un mic ajutor pt sistem audio de tzomp Raspunde cu citat (quote)

M-a rugat un prieten pt un sistem 2.1 si m-am uitat pe un Teac Powermax 1200 cu satelitii cu difuri de neodymium. A ascultat cineva asa ceva(si eventual o parere).?
Mersi mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Oct 31, 2003 1:07 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
thedeady



Conectat la: 31 Oct 2003
Mesaje: 10
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Vin Oct 31, 2003 1:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dupa o vizita pe situl Flamingo am aflat ca satelitii respectivi au membrana de mylar si nu de neodymium. Intrebarea privind calitatea lor ramane valabila. Apropo, cum suna mai bine daca au grila de protectie sau fara?
P.S.Sistemu va fi folosit intr-o camera 4*2 deci nu e nevoie de cine stie ce putere.
Multumesc anticipat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Mie Noi 12, 2003 11:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

thedeady nu ti-s recomanda TEAC,sunt bune dar nu cele mai bune.
Orienteaza-te la un Altec Lansing,Creative chiar si Logitech.
Vezi ca exista un test la www.tomshardware.com cu astea 3 sisteme.
Depinde ce vrei de la sistem,de ex pt bas poti lua un Altec 321 dar pe medii/inalte e vai de el.
Daca vrei ceva deosebit cauta pe net dupa Altec Lansing MX5021.Nu stiu daca a aparut inca dar cu siguranta e ff bun Very Happy .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community