FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Cu ce boxe se recomanda utilizarea lui Harman Kardon HK 680?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Mariusica



Conectat la: 25 Apr 2005
Mesaje: 109
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 10, 2010 11:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@nicu_martin

Era un fel de gluma continuare la afirmatiile cu Logitech-ul.

Vad ca te-ai minunat de afirmatia mea la fel cum s-a minunat stuparu_mihairadu de afirmatia lui Dinica.

E de notat ca pe acest forum lumea stie sa sara imediat la gatul altora (se poate observa pe 80% din topicuri), dar la partea cu umorul sta mai slab.

_________________
"...It's the world's first electronic computer. Right now it's solving mathematical problems for the US Army, but who knows, someday a machine like this will check on your income tax..." :: 1960 promotional film about UNIVAC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Sep 10, 2010 11:44 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 10, 2010 1:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mariusica, imi cer scuze, dar astazi nu prea am avut chef de glume... Embarassed

Hai ca sterg eu toate ineptiile mele Exclamation

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mariusica



Conectat la: 25 Apr 2005
Mesaje: 109
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 10, 2010 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e nevoie de scuze.
O zi pierduta e o zi in care nu ai ras. Ar fi ideal sa pierdem cat mai putine
zile si sa nu mai luam lucrurile asa in serios Wine


Scuze lui Pake pt poluarea topicului

_________________
"...It's the world's first electronic computer. Right now it's solving mathematical problems for the US Army, but who knows, someday a machine like this will check on your income tax..." :: 1960 promotional film about UNIVAC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pake_mva



Conectat la: 20 Dec 2009
Mesaje: 30
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Sep 13, 2010 10:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

chris a scris:
Mai cunoaste cineva combinatii reusite pt acest amplificator Question
Ma intereseaza o pereche de boxe de raft care se descurce intr-o camera cu suparafata de 14mp si sa aibe portul de bass refelex pe fata.
Muzica e pop 80-90, r&b, chill-out si electronica, in format flac si mai rar cd-uri.Bugetul pana in 1000e si sper ca la capitolul boxe sa ma opresc aici finalizand aceasta componenta.


Pana la urma ce sa cumparam??? Ce ne recomandati?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
chris



Conectat la: 02 Aug 2004
Mesaje: 186
Locatie: Caransebes

MesajTrimis: Lun Ian 03, 2011 3:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

chris a scris:
Mai cunoaste cineva combinatii reusite pt acest amplificator Question
Ma intereseaza o pereche de boxe de raft care se descurce intr-o camera cu suparafata de 14mp si sa aibe portul de bass refelex pe fata.
Muzica e pop 80-90, r&b, chill-out si electronica, in format flac si mai rar cd-uri.Bugetul pana in 1000e si sper ca la capitolul boxe sa ma opresc aici finalizand aceasta componenta.


La multi ani !
Poate nu strica sa mai dau un up la acest topic in ideea ca-mi voi shimba in viitorul apropiat/indepartat boxele.
Mai nou am trecut la auditii de pe WD Rolling Eyes

_________________
statie : HK-680
boxe : Monitor Audio - B2 (OFC/TDC-2mm)
cd Denon DCD-1015; WD TV Live
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
s bogdan



Conectat la: 31 Oct 2010
Mesaje: 1
Locatie: Tg-jiu

MesajTrimis: Sam Ian 29, 2011 5:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu mai raspunde nimeni ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community