FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Dolce Interactiv - ati incercat?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 06, 2010 1:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

razvanvrs a scris:

Sa nu uitam ca Amino au traditie in asa ceva de multi ani, pe cand Zyxel este singurul lor device de acest gen facut . . .


Probabil putina lume cunoaste ca Zyxel a fost preluat de catre Cisco Cool
Iar acele STB-uri sunt printre cele mai bune din lume la ora actuala (beneficiind de masiva cercetare de la Cisco in acest domeniu).

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Feb 06, 2010 1:07 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 06, 2010 1:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si Dacia a fost preluata de Renault, asta nu inseamna ca posesorii de Logan sa aibe impresia ca se afla la volanul unei Laguna de 3.0l, V6 cum se intampla des pe soselele Romaniei, no offence, insa cam asa stau lucrurile, cat despe Cisco lasa-ma sa am indoieli personale, am avut acasa 4 routere si toate defecte de fabricatie, ca si Dlink de altfel, mi-am luat un Trendnet si am rezolvat problema . . . in alta ordine de idei este greu sa compari un device Zyxel de 16 euro cu un Amino de 100 euro, chiar daca cum spui tu deja tehnologia lui Zyxel vs Cisco ar fi mai buna, si acolo am mari indoieli, Cisco daca te uiti au 3 device-uri iptv ( difera enorm tehnologia fata de wifi ) pe cand Amino au pe langa cele 14 modele dedicate, retea iptv, switch de retea, hub si asa mai departe cu destinatie clara : ipTV . . . deci nu stiu care dintre ei 2 au studiat mai mult si mai bine ce inseamna iptv . . . insa am deviat un pic de discutia principala se pare . . . este limpede ca Zyxel este mult inferior in cazul nostru, acest aspect fiind recunoscut si de tehnicienii din RTL
_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 06, 2010 2:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing
Ce rost are... Confused

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 06, 2010 2:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Corect Smile
_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community