FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
HiFiArena2004
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 4:14 pm    Titlul subiectului: HIFIarena 2 Raspunde cu citat (quote)

... pe repede inainte :

Intre 4 si 7 noiembrie va avea loc cea de a doua editie a HIFIarena - Romanian Home Entertainment Show, care se va desfasura la CROWNE PLAZA Bucuresti.
Organizator, ca si anul trecut, EXPOTEK.
Acces zilnic intre orele 10.00 - 20.00.
Accesul la inaugurarea oficiala se va face pe baza de invitatii.
mai multe informatii, pe masura ce le aflu.

o zi buna tuturor.
salutari

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 4:14 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
viperu



Conectat la: 28 Mai 2004
Mesaje: 741
Locatie: mitikatown

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 4:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sper ca de data asta camerele sa fie adecvate...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 4:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Excelent! Ma bucur sa aud ca prinde "traditie" - cred ca e o manifestare absolut necesara pentru invigorarea peisajului inca destul de anost de la noi in materie.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 8:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca o sa vin si eu .
Posibil in caliate de expozant .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mie Iun 23, 2004 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Thumbs up way to go !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Iun 24, 2004 12:03 pm    Titlul subiectului: Re: HIFIarena 2 Raspunde cu citat (quote)

contacte / informatii :
telefon :+4021-224 3677 / :+4021-224 3733
fax : +4021 - 224 2246
email :
office@expotek.ro
www.hifiarena.ro

informatii despre eveniment in :
HF & MM, STUFF, T 3

numarul de camere puse la dispozitie : 58
dispuse la nivelul 1 al hotelului

eu zic sa deschidem si un subiect de actualitate pentru un astfel de eveniment, mai ales ca forumul este accesat si de viitorii expozanti ( DJDNA Wink ) :
- platitorii de bilet de intrare sa-si exprime doleantele vis a vis de expozanti :
ce-si doresc sa gaseasca vizitand expozitia : atitudinea expozantilor fata de potentiali clienti directi sau dealeri, forma de prezentare a produselor, decorarea/brandarea camerelor ( spatiului expozitional alocat - mai ales ca anul trecut cam toti au fost repetenti la acest aspect ), cate prospecte de echipamente, cate carti de vizita, cate posibile auditii/invitatii la sediilor firmelor expozante pentru o auditie decenta in configuratii cerute de viitori/potentiali clienti - pentru ca la fata locului, sa fim sinceri, nu poate fi vorba de o auditie fara interferente - organizatorii au anuntat ca nivelul sonor va fi stabilit de catre acestia intr-o limita acceptabila, etc.

domnilor, opinii va rog !

o zi de exceptie va doresc !






seamaster a scris:
... pe repede inainte :

Intre 4 si 7 noiembrie va avea loc cea de a doua editie a HIFIarena - Romanian Home Entertainment Show, care se va desfasura la CROWNE PLAZA Bucuresti.
Organizator, ca si anul trecut, EXPOTEK.
Acces zilnic intre orele 10.00 - 20.00.
Accesul la inaugurarea oficiala se va face pe baza de invitatii.
mai multe informatii, pe masura ce le aflu.

o zi buna tuturor.
salutari

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cali



Conectat la: 14 Dec 2003
Mesaje: 125

MesajTrimis: Mar Sep 14, 2004 11:46 pm    Titlul subiectului: Hi-Fi Arena 2004 Raspunde cu citat (quote)

Cand va fi anul acesta Hi-Fi Arena, si cat costa intrarea? Stie cineva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dizzy



Conectat la: 21 Apr 2004
Mesaje: 98
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mie Sep 15, 2004 9:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cel mai bine viziteaza siteul organizatorilor. Ai acolo toate detaliile legate de perioada, locatie, pret, eventual participare.

www.hifiarena.ro

_________________
"A fi impreuna este un inceput. A ramane impreuna este un progres. A lucra impreuna este un succes!" Henry Ford
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cali



Conectat la: 14 Dec 2003
Mesaje: 125

MesajTrimis: Mie Sep 15, 2004 12:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc:)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 1253
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Sep 25, 2004 1:10 pm    Titlul subiectului: Hi-Fi Arena 2004 Raspunde cu citat (quote)

http://www.bloombiz.ro/articol_47362.html

Observati incadrarea articolului: /Lifestyle/Gizmo Laughing .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Sam Sep 25, 2004 3:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shocked
De unde si-or lua astia informatiile ?

Acu' vreau nu vreau , am timp sau nu , trebuie sa fac boxele alea .... .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 1253
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Sep 25, 2004 6:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu unul astept cu nerabdare Beer Trink Cheerleader
Sa dea Domnul sa nu mai fiu nevoit sa dau banii pe piscoturi/fursecuri Laughing .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Dum Sep 26, 2004 1:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Miam! Abia astept! Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
cali



Conectat la: 14 Dec 2003
Mesaje: 125

MesajTrimis: Dum Sep 26, 2004 2:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In prima zi se poate intra doar pe baza de ecuson? Se pot cumpara bilete de acolo in periaoda expozitiei? Vreau sa ma duc s ieu anul acesta, dar avand in vedere ca locuiesc in Arad si nu am unde sa raman peste noapte nu as vrea sa am surprize Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shimpu



Conectat la: 29 Sep 2004
Mesaje: 24
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Sep 29, 2004 5:03 pm    Titlul subiectului: HIFIarena Raspunde cu citat (quote)

am auzit ca e intre 4-7 noiembrie la crown plaza. are careva idee cat costa intrarea ??? a fost vreunul la editzia de anul trecut? dak da cum a fost?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
Pagina 1 din 10

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community