FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
upgrade

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vlad popi



Conectat la: 26 Apr 2009
Mesaje: 50
Locatie: bucharest

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2010 6:02 pm    Titlul subiectului: upgrade Raspunde cu citat (quote)

Hello,

imi trece un gind sa fac upgrade la sistemul pe care il am, fiind si primul . pe scurt, lucrurile stau cam asa, anul trecut, tot pe vremea aceasta, am inceput sa pun cap la cap sistemul. dupa vreo 3, 4 luni l am finalizat. Boxe B&W dm 602 s2, amplificator rotel 1062, pickup pro-ject expression 3 cu ortophon red, power cable van den hull the mainsstream hybrid, interconect supra EFF-I, speaker cables real BM 400 T. Este un sistem modest dar sunt multumit de el..acum ma bucur de muzica .. tin sa fiu inteles bine. Numai ca ma gindesc la un upgrade.. poate la amplificator.. ma mai gindesc si la un pre pentru pro ject. o recomandare ar fi binevenita si m ar ajuta in procesul de cautari Smile multimesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Mar 25, 2010 6:02 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
vlad popi



Conectat la: 26 Apr 2009
Mesaje: 50
Locatie: bucharest

MesajTrimis: Joi Apr 22, 2010 10:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un sfat? thx
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bibi.audiofil



Conectat la: 27 Ian 2010
Mesaje: 702
Locatie: București

MesajTrimis: Vin Apr 23, 2010 12:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un amplif mai forțos ar putea fi un upgrade de luat în seamă. Eventual și o sursă digitală ? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 23, 2010 10:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vlad, vrei sa faci upgrade pentru ca...?
Ofera-ne niste detalii, ce te nemultumeste, etc.

_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community