FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
momolo este un mincinos !!!!
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pubela
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 1:11 pm    Titlul subiectului: momolo este un mincinos !!!! Raspunde cu citat (quote)

Scriu aici pentru ca stiu ca o sa citesti momolo.

Dupa ce s-a iscat un "mic" flame pe forumul lui momolo, acesta a inventat nu stiu ce mesaje personale pe care i le-as fi scris eu, despre cabluri, cu vadita intentie de a ma discredita. Ba chiar a amenintat ca scoate la iveala acele mesaje !!!! A inceput sa ma porcaiasca in fel si chip. Apoi, i-am cerut expres sa scoata acele mesaje !!!! Scoate-le de unde nu sunt. Apoi, dupa ce ma ameninta ca le scoate, zice.......ca nu le scoate pt. ca nu ii permite educatia sa publice mesaje private - ca de aia sunt mesaje private - ca sa ramana private. CE MIZERIE.
In cele din urma mi-a dat ban definitiv. Apoi a inceput sa vorbeasca despre SELECTIE, civilizatie si moralitate.......... Mai momolo, dimineata cand te speli pe fata nu ti se face rau ?????? Esti un jegos si un mincinos de prima clasa !!! Nu stiu cum te mai suporta oamenii pe forumul tau, ca de aici ai zburat de multa vreme tocmai pt. ca esti un jegos si mincinos, o rusine de individ ce nu se poate numi om. Dupa ce minti, esti prins cu minciuna, mai ai tupeu sa vorbesti de civilizatie.

Te crezi mare guru audiofil, tu nu esti guru audiofil, esti rusinea iubitorilor de muzica din tara asta, tocmai de aceea am deschis topicul aici la pubela !!!!!!!! Aici iti este locul !!!!

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 1:11 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
szacaz



Conectat la: 22 Sep 2005
Mesaje: 390

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 3:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie mi se pare de prost gust extrem sa faci valuri pe un forum pentru ca nu-stiu-cine ti-a facut nu-stiu-ce pe un nu-stiu-care-alt-forum.



Nu-ti place, nu te simti bine acolo, nu ti se potriveste politica? OK, nu mai intra acolo si basta, dar nu amesteca forumurile, ca nu-s amestecabile.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 3:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asa e, ai dreptate, dar acolo am fost banat si nu am putut sa ma apar, si stiu ca sobolanul citeste si aici.
tocmai de aceea am postat la pubela...

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
DNA



Conectat la: 22 Noi 2005
Mesaje: 2255
Locatie: În creierul meu

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 5:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Man, nu asa iti speli onoarea, aruncand cu vorbe.

Chair daca te consideri nedreptatit, poti sa raspunzi politicos, sa iti spui punctul de vedere. Oamenii te vor asculta mult mai atent daca postezi civilizat, decat daca ocarasti.

Onoarea unui om nu consta in a injura pe altcineva, INDIFERENT cat de suparat ai fi pe acel cineva.

_________________
Ia de la Băsescu ! No Pussy Blues
http://www.youtube.com/watch?v=WuDP7c3Zd8I
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 6:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da DNA, ai dreptate, dar m-am saturat si eu de atata politete. Eu sa fiu politicos cu toti jegosii si ei sa ma faca de cacao prin tot felul de minciuni si diversiuni. Am si eu rabdarea mea, si nervii mei.
In primavara cand mi-a sters si cenzurat posturile nu am facut nimic, pur si simplu m-am retras si nu am mai activat pe forumul respectiv de 2 lei. Eram pregatit sa fac acelasi lucru si acum, dar cand se pune sa minta in cel mai penal mod - stai asa frate - ca toate au o limita.

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Emil Paraschiv



Conectat la: 30 Iul 2004
Mesaje: 364
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 9:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bai frate, te duc eu de mana sa iti arat unde sta si il bati.

Valabil pentru toata lumea care are ceva cu el.

Ce plm? Ori suntem golani ori nu mai suntem!

_________________
Emil Paraschiv
Hi-Fi & Multimedia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 9:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Emil Paraschiv a scris:
Bai frate, te duc eu de mana sa iti arat unde sta si il bati.

Valabil pentru toata lumea care are ceva cu el.

Ce plm? Ori suntem golani ori nu mai suntem!


da, buna asta Laughing Laughing Laughing

dar nu e cazul, nu ma consider golan !!!

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Oct 27, 2010 10:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ii dai o Perversa de Targu' Ocna ca uita de Accuphase si German Physics - cred ca uita si unde-si are Iura showroom-ul ROFL ROFL

Da' cred ca trebuie sa stai la coada, ca mai are de primit cateva capete in gura in prealabil Box

momolo este ca JR din Dallas "the man you love to hate" Cool

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catalinmetal



Conectat la: 22 Ian 2007
Mesaje: 2073
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 02, 2010 11:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sincer nici eu nu sunt de acord cu metoda asta radicala de a combate pe cineva...
practic, diy-audio, ai replicat cu armele lui...

si eu as putea da exemple de mp-uri cu momolo unde desi am pastrat un ton civilizat am fost facut albie de porci, insa nu asta este scopul unui forum de hifi...

eu cred ca cine are suficienta minte si coloana vertebrala s-a lamurit de multa vreme de acest individ, care devine enervant numai daca il bagi in seama... are un caracter dubios, si departe departe de onestitate sau sinceritate, cu alte cuvinte, de evitat sau cel mai bine, de ignorat!

asa ca... sa ne fie de bine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 02, 2010 5:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Insultele, etc nu au ce cauta pe un asemenea forum. Nu cred ca trebuie abordat un asemenea ton. O spun din experienta. Si eu m-am prins in discutii care ulterior au cazut in derizoriu.
Nu se castiga nimic daca se raspunde, cu aceeasi moneda. Chestiune valabila atat pe net cat si in viata reala.

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 8:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Acuma v-ati gasit voi sa fiti moralisti. Individul e o mizerie si nu stiu de ce incercati sa il menajati !!! Una e sa ai o discutie in contradictoriu, alta e sa fii santajat si sa ti se insceneze niste minciuni ordinare!!!!
_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 8:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta e problema la noi romanii, uitam prea repede.
_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
aifaq



Conectat la: 13 Ian 2006
Mesaje: 1074

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 8:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

diy-audio a scris:
Asta e problema la noi romanii, uitam prea repede.
Sunt convins ca situatia iti displace dar daca este sa vorbim de faptul ca uitam prea repede ar trebui sa incepem cu securistii, popii turnatori, secretarii de partid, etc.
Iar daca pe astia i-am uitat crezi ca o sa ne incarcam memoria cu un moderator abuziv?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 9:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu nu inteleg de se face atata zgomot pe aceasta tema. Daca nu ne convine sa dialogam cu o anumita persoana avem mai multe optiuni:
- sa ignoram persoana
- sa ignoram forumul respectiv (eu am luat aceasta decizie).

Ce ne-am face daca nu am uita/ierta ? Ce fel de oameni am deveni ?

Slava Domnului ca inca mai putem ierta. Idea

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aifaq



Conectat la: 13 Ian 2006
Mesaje: 1074

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 9:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

MarianS a scris:
Ce ne-am face daca nu am uita/ierta ? Ce fel de oameni am deveni ?
Mai integri?
MarianS a scris:
Slava Domnului ca inca mai putem ierta. Idea
Domnul poate sa ierte, noi trebuie sa ne reamintim pentru a nu (ne) repeta greselile...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pubela Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
Pagina 1 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community