FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vand boxe ELAC BS 204.2, DENON DCD-1520, DRM-800.
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 11:21 am    Titlul subiectului: Vand boxe ELAC BS 204.2, DENON DCD-1520, DRM-800. Raspunde cu citat (quote)

- Vand boxe ELAC BS 204.2 silver shadow. Impecabile optic si tehnic, in cutiile originale pt transport. Au montate (reversibil) spike-uri pt o mai buna izolare precum si JET DC ring pt controlul reflexiilor, in plus ofer ca bonus, bazele din MDF. Motivul vanzarii este upgrade la floorstanduri. Sunet superb, neutru, detaliat, transparent, spatializat, spectru larg, cu inalte aerisite, medii catifelate si un bass proeminent pt un bookshelf. Cel mai bun sunet in aceasta gama de pret! Fabricate in 2007. Pret 590 euro. Sau schimb cu ELAC floorstand incepand cu seria 180 + diferenta.

Mai multe detalii si review-uri aici:
http://www.audiostereo.ro/BS_204a_main.html
http://www.audiostereo.ro/BS_2042_rev-audio.html
http://www.audiostereo.ro/BS_2042_rev-uhf.html
http://www.audiostereo.ro/BS_2042_rev-avguide.html
http://www.audiostereo.ro/BS_2042_rev-avmax.html

Oferta speciala: momentan pretul scade la 500 euro!!! Am gasit o varianta pt upgrade...

- Vand CD Player Denon DCD-1520, negru, senzor telecomanda, perfect functional. Constuctie solida, 10Kg, "laser in camp magnetic", iesire analogica fixa si variabila. Iesire digitala optica si coaxiala. Pret 600 lei.

- Vand/schimb Cass 3 head Denon DRM-800 negru. Stare optica 8/10. Prezinta zgarieturi pe capacul superior, deasemenea tastele de derulare, play, rec, stop, au caracterele sterse. Pret 200lei.


- Vand amplificator Denon PMA-1500AE, negru. Impecabil optic si tehnic, folosit cu moderatie. Telecomanda originala inclusa. Bonus un cablu de curent cu ferita, made by Human. Pret 400 euro. Vandut.

- Vand placa de sunet Asus Xonar D2/PM. Este in garantie, cu factura la Emag, pana in octombrie. Am cutia si toate accessoriile. Functioneaza impecabil, avand un sunet fantastic...
Motivul pt care sunt nevoit sa o dau este ca mi-am schimbat placa de baza, iar acum placa de sunet nu are loc in noua configuratie (loveste in memorii).
Pret fix 400Ron.
Vanduta.

- Vand placa de sunet Creative Audigy 2 ZS, cu accesorii. Pret 80Ron.
Vanduta

- Vand Turntable (pick-up) Technics SL-Q200 T4P mount + doza Technics P34 (ac Audio-Tehnica + acul original de rezerva) + doza originala Technics P30 + clablu de ground detasabil. Manual in format electronic. Este in stare optica si functionala f buna. Prezinta unele mici zgarieturi pe capac, care nu afecteaza impresia generala.
Pret 520 lei.
Vandut

_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!


Ultima modificare efectuata Mars.X la Joi Mar 17, 2011 12:21 am, modificat de 40 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 11:21 am    Titlul subiectului: Mitica




DSC04214.JPG
 Description:
 Filesize:  71.83 KB
 Viewed:  257 Time(s)

DSC04214.JPG



DSC04213.JPG
 Description:
 Filesize:  74.41 KB
 Viewed:  207 Time(s)

DSC04213.JPG



elac bs204.2 big 1.jpg
 Description:
 Filesize:  29.67 KB
 Viewed:  140 Time(s)

elac bs204.2 big 1.jpg


Sus
andwu



Conectat la: 10 Feb 2008
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 4:45 pm    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

Daca ai toate la ea inclusiv factura o cumpar eu ..am dat si anunt mai jos.
insa as dori prin posta romana in sistem ramburs costa aprox 10 lei .Asa prin curier mai costa cca 30 lei in plus si iau deja din Buc la banii astia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 8:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Prefer sa o schimb cu ce am zis mai sus. Daca nu apare nici o oferta in cateva zile, e a ta.
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
catalin_bm



Conectat la: 18 Ian 2007
Mesaje: 492
Locatie: BR

MesajTrimis: Sam Mai 22, 2010 10:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....

Ultima modificare efectuata de catre catalin_bm la Lun Dec 20, 2010 9:29 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Dum Iun 06, 2010 10:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Dum Oct 03, 2010 9:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
claudiu2006



Conectat la: 06 Mar 2006
Mesaje: 103
Locatie: Slobozia

MesajTrimis: Dum Oct 03, 2010 10:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

essence st e la fel de lunga ca d2/pm, adica si asta o sa loveasca in memorii!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
loserica



Conectat la: 04 Apr 2006
Mesaje: 167
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2010 12:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

claudiu2006 a scris:
essence st e la fel de lunga ca d2/pm, adica si asta o sa loveasca in memorii!!!!


poate ca omul stie mai bine ce ii trebuie...d2/pm este pci express, iar st este pci...deci poate daca o pune pe slotul pci, nu ii mai loveste

oricum sa-i dai o bere pt up Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cosmin_C



Conectat la: 04 Noi 2004
Mesaje: 2023
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 04, 2010 11:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ambele placi sunt pe PCI clasic, placile Xonar pe PCI-E se numesc D2X respectiv Essence STX. Mama cat off-topic pe aici. Laughing
_________________
Arguing on the internet is like running in the special olympics - even if you win, you're still retarded.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Dum Oct 17, 2010 10:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Vin Noi 12, 2010 1:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
momentan retinuta

_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hp_trancer



Conectat la: 05 Noi 2009
Mesaje: 71
Locatie: Fagaras

MesajTrimis: Vin Noi 12, 2010 10:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

schimbi cu boxele mele Eltax Concept 500
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Joi Noi 25, 2010 1:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 03, 2010 2:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 10, 2010 4:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community