FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vand scule ieftine

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Iun 27, 2010 3:32 pm    Titlul subiectului: Vand scule ieftine Raspunde cu citat (quote)

Vand urmatoarele:

-Amplificator Onkyo Integra 8850 (min 80W/8Ohm RMS) stare foarte buna(resurse enorme de putere si un sunet foarte curat); pret 150 euro;

-Minidisc Sony MDS-501 in stare foarte buna (Unul din cele mai "sanatoase" minidiscuri facute de Sony); pret 250 roni;

-CD Player Marantz CD 50. Foloseste integratul tda 1541. Are un sunet foarte cald si melodios; pret 300 roni;

-DAT AIWA XK-S1100 in stare foarte buna; pret 80 euro;

Se pot vinde fie cu predare personala in Bacau (si judetele invecinate) fie prin intermediul unei firme de curierat. In a doua varianta, cumparatorul va plati transportul. Preturile nu sunt negociabile. Va multumesc.


Revin cu poze in weekend.


Ultima modificare efectuata c_andrei la Mie Apr 27, 2011 8:19 am, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Iun 27, 2010 3:32 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Iul 10, 2010 8:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up.... Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Iul 29, 2010 4:55 pm    Titlul subiectului: . Raspunde cu citat (quote)

up.....Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 16, 2010 9:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Sep 04, 2010 8:44 am    Titlul subiectului: . Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 15, 2010 8:29 am    Titlul subiectului: up Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
gabizuz



Conectat la: 12 Noi 2008
Mesaje: 7
Locatie: pitesti

MesajTrimis: Mie Sep 15, 2010 5:35 pm    Titlul subiectului: amplif Raspunde cu citat (quote)

sunt foarte interesat de ampliful onkyo....il mai ai?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 7:32 am    Titlul subiectului: re Raspunde cu citat (quote)

Il mai am si v-am trimis un mesaj privat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 08, 2010 4:53 pm    Titlul subiectului: up Raspunde cu citat (quote)

Up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
c_andrei



Conectat la: 09 Mai 2007
Mesaje: 94
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Apr 27, 2011 8:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community