FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Stie cineva ce mai face fostul realizator TV Andrei Bacalu?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 12:35 pm    Titlul subiectului: Stie cineva ce mai face fostul realizator TV Andrei Bacalu? Raspunde cu citat (quote)

Prin anii '70-'80 cand eram adolescent m-a impresionat incepand cu castiogarea acelui concurs de cultura generala si mai apoi prin emisiunile cu tenta stiintifica foarte interesante la vremea respectiva. Dupa disparitia lui de pe ecrane m-am intrebat mereu ce mai face omul asta, dar fara sa mai am nici o informatie despre el. Nici cautarea pe Google nu da vreun rezultat si m-am gandit sa lansez aici intrebarea, mai ales pt. cei mai in varsta care poate-si mai amintesc de el.
_________________
"It is never too late to have a happy childhood".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 12:35 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 1:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi aduc aminte ca s-a discutat, cu mult timp in urma, de plecarea sa in Israel.
_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deeppurple



Conectat la: 04 Mar 2005
Mesaje: 593
Locatie: Salonta

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 2:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.jurnalul.ro/cautare/autor/andrei-bacalu-212.html
? Idea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 7:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc de informatii, imi pare bine sa aflu ca Andrei Bacalu inca mai activeaza!
_________________
"It is never too late to have a happy childhood".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deeppurple



Conectat la: 04 Mar 2005
Mesaje: 593
Locatie: Salonta

MesajTrimis: Mie Iul 07, 2010 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Este o persoana deosebita! Am vazut ,copil fiind, cum Armstrong pasea pe Luna. Andrei era prezentatorul TVR.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community