FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Costume barbatesti

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
gid



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 374
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 09, 2010 11:01 am    Titlul subiectului: Costume barbatesti Raspunde cu citat (quote)

Am nevoie de un costum pentru o nunta, costumele vechi nu-mi mai vin si oricum sunt demodate. Nu stiu unde sa mai caut, deoarece nu mi-am gasit nimic care sa-mi placa; poate sa fie si faptul ca sunt pretentios, dar tinand cont de buget (600 lei) nu cred ca ar trebui.
Am fost la Apaca, dar am plecat dezamagit (nu mai este ce-a fost odata); intr-adevar multe costume la preturi mici dar si calitatea pe masura si croiala lasa de dorit, poate cu exceptia magazinului Tata si Fiul unde preturile sunt destul de mari.
In Unirii aceeasi poveste: costumele care se incadrau in buget mi se pareau de o calitate indoielnica, iar cele care mi-au placut erau mult prea scumpe.
Alte magazine unde am mai fost sunt Bigotti, Alb si negru, Cavaliere.
Ma gandeam sa merg in magazinul Victoria, nu am mai fost de foarte multi ani si nu stiu la ce sa ma astept. Cateva cunostinte imi recomandau Fashion Outlet din Militari, dar in mare parte sunt aceleasi firme mentionate mai sus.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Aug 09, 2010 11:01 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
arcgotic



Conectat la: 27 Oct 2007
Mesaje: 146
Locatie: Bucuresti/Berceni

MesajTrimis: Lun Aug 09, 2010 12:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut!
vezi langa Real din Vitan, este o fabricuta de haine, fac costume, si au magazin de prezentare chiar acolo langa Real, la 10m de statia lui 102, la iesirea din real catre Autovit.

Bafta!

_________________
Have fun!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
tataee_titi



Conectat la: 02 Dec 2005
Mesaje: 274
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 09, 2010 2:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

arcgotic a scris:
Salut!
vezi langa Real din Vitan, este o fabricuta de haine, fac costume, si au magazin de prezentare chiar acolo langa Real, la 10m de statia lui 102, la iesirea din real catre Autovit.

Bafta!


Cred ca te referi la Lo Spaccio nu? http://www.lospaccio.ro/#/ro

Si eu mi-am luat un costum frumos de acolo cu exact 600 lei Smile

Succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mariusica



Conectat la: 25 Apr 2005
Mesaje: 109
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 09, 2010 3:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu recomand totusi sa faci o vizita si in mag. victoria... eu m-am dus acolo cu mare lene insa, surpriza
Mi-am cumparat de acolo un costum cu 8 mil la aproape aceeasi calitate (as zice eu) cu un costum identic de la o firma de renume pe plaiurile dambovitene Laughing unde costa vreo 23 mil.

_________________
"...It's the world's first electronic computer. Right now it's solving mathematical problems for the US Army, but who knows, someday a machine like this will check on your income tax..." :: 1960 promotional film about UNIVAC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Aug 10, 2010 11:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Lipite de Apaca in Militari sunt 2,3 magazine excelente cu preturi mici.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gid



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 374
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 12, 2010 4:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc tuturor pentru recomandari.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community