FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Libertatea de exprimare - forumuri vs. forumuri
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 11:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doresc sa fac cateva precizari:
1 - Vasile, in opinia mea este un om foarte integru Exclamation
Are mici "derapaje" dar sunt extrem de rare si nu afecteaza cu nimic activitatea pe acest forum.
Intr-adevar, am avut mana libera, dar ce folos Evil or Very Mad
2 - Motivul renuntarii la moderare (definitiv si irevocabil de aceasta data) nu are nici o legatura cu Vasile Exclamation
Are legatura directa cu mocirla in care se zbat unii afectati mai mult decat grav de sa-i zicem criza economica actuala.
Dealtfel, m-am saturat sa stau tot timpul la mijloc in nesfarsitul "razboi" intre cele doua roze Twisted Evil

Are legatura directa cu faptul ca, desi am fost (zic eu) impartial 100% - ba, chiar am inclinat putin (foarte putin) balanta intr-o anumita parte, am fost luat de fraier si mi se servesc niste gogosi "mioritice" de toata jena Evil or Very Mad

Are legatura directa cu faptul ca pe mine nu ma ia NIMENI la perpulis, INDIFERENT de cine este, SUB NICI O FORMA Exclamation Exclamation Exclamation - deoarece reactionez EXTREM de violent in aceste cazuri Evil or Very Mad

Cine doreste, sa-si ia la ranga nevestele, neamurile, copii, prietenii sau angajatii, dar NU pe mine - ca n-am pascut vacile impreuna Exclamation

Si, intr-un final are legatura cu faptul ca mi-a ajuns pana peste cap - am obosit pur si simplu sa moderez, am obosit sa fiu injurat/admonestat/chestionat s.a.m.d.

Cine doreste sa modereze acest forum este invitatul meu, eu ma retrag de la moderare si nu mai vreau sa aud de moderare in veci Exclamation

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 11:03 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 11:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pacat !
Cu toate acestea il inteleg pe Nicu. Se pare ca razboiul dintre anumite cercuri l-a determinat sa paraseasca functia de moderator.

Suntem de toata jena (ma includ si pe mine aici).

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 12:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cimitirele sunt pline de oameni de neinlocuit!

Hai, nu-l mai plangeti pe Nicu ca el e bine merci si sanatos. Daca aveti ceva de explicat despre moderarea lui trebuia sa o fi facut atunci cand a fost cazul, nu acum la spartu' targului. Lasati omul sa faca ce vrea muschiu' lui.

_________________
"It is never too late to have a happy childhood".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 12:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De acord cu tine DorinD !

Oare viitorul moderator va avea coloana vertebrala (ca Nicu) ?

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 1:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Integritatea lui Nicu nu poate fi pusa la indoiala de nimeni. Idea Idea Idea
Din ce imi amintesc, au fost suficiente momente in care NOI membrii acestui forum am transformat acest spatiu virtual intr-o hasna unde Nicu trebuia sa faca curat. Noi injuram si ne etalam orgoliile mioritice iar Nicu incerca in van sa ne responsabilizeze.

Pana la urma este vina noastra ca a renuntat si ma gandesc ca o sustinere publica aici pe forum ar putea sa-l intoarca.

Nicule, ai votul si sustinerea mea neconditionata ca moderator!
+ 1

_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 1:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

+ 1[/quote]
_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 1:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

+ 1
_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fcon



Conectat la: 26 Oct 2006
Mesaje: 702
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 2:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nicu, sunt convins ca iti pot multumi pentru activitatea depusa si in numele celor care posteaza mai putin sau deloc pe forum, insa urmaresc fenomenul hifi citind.

Ma inclin...

_________________
Knowledge is not wisdom, although it helps.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cheloo



Conectat la: 15 Iun 2008
Mesaje: 221
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 2:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fcon a scris:
Nicu, sunt convins ca iti pot multumi pentru activitatea depusa si in numele celor care posteaza mai putin sau deloc pe forum, insa urmaresc fenomenul hifi citind.

Ma inclin...


Mare adevar!!!
+ 1 si de la mine;cu totii(cred)ne dorim sa se intoarca desi punandu-ma in situatia lui - n-as mai face-o Exclamation

Dan

_________________
Ascultator de muzica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
djradu2004



Conectat la: 14 Ian 2004
Mesaje: 794
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 4:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dinica a scris:
Integritatea lui Nicu nu poate fi pusa la indoiala de nimeni. Idea Idea Idea
Din ce imi amintesc, au fost suficiente momente in care NOI membrii acestui forum am transformat acest spatiu virtual intr-o hasna unde Nicu trebuia sa faca curat. Noi injuram si ne etalam orgoliile mioritice iar Nicu incerca in van sa ne responsabilizeze.

Pana la urma este vina noastra ca a renuntat si ma gandesc ca o sustinere publica aici pe forum ar putea sa-l intoarca.

Nicule, ai votul si sustinerea mea neconditionata ca moderator!
+ 1


+1

_________________
What one individual considers great sound can differ from another’s perspective!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cosmin_C



Conectat la: 04 Noi 2004
Mesaje: 2023
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 4:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi pare rau ca "votez" impotriva curentului dar eu consider ca Nicu a luat decizia corecta.
_________________
Arguing on the internet is like running in the special olympics - even if you win, you're still retarded.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
cosminbro



Conectat la: 02 Mai 2008
Mesaje: 1866
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 5:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu s-a lamurit totusi intrebarea de fond: cine sunt proprietarii forumului ? Sau este mafia chineza si nu trebuie sa stim ?

Cred ca in acest moment toata lumea are dreptul si trebuie sa stie asta.

_________________
Vreți să știți dacă o țară este bine condusă și civilizată, atunci ascultați muzica acesteia. (Confucius)

Vand diverse: http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=22633
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bibi.audiofil



Conectat la: 27 Ian 2010
Mesaje: 702
Locatie: București

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 5:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vasile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cosmin_C



Conectat la: 04 Noi 2004
Mesaje: 2023
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 5:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu stiam ca Vasile este proprietarul forumului de cativa ani incoace, nu cred ca s-a schimbat...
_________________
Arguing on the internet is like running in the special olympics - even if you win, you're still retarded.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
domnujim



Conectat la: 17 Sep 2008
Mesaje: 386
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 05, 2010 7:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cosminbro a scris:
Nu s-a lamurit totusi intrebarea de fond: cine sunt proprietarii forumului ? Sau este mafia chineza si nu trebuie sa stim ?
Cred ca in acest moment toata lumea are dreptul si trebuie sa stie asta.

Uuuuu ....
Misterul este adanc si pidosnic.

Ca in clasa a 9a Smile ... (logica)
Se dau urmatoarele:
1. Nicu este un om foarte integru - toata lumea este de acord.
2. Nicu spune ca Vasile este un om foarte integru - toata lumea este de acord / sau nimeni nu neaga asta / sau avand in vedere ca o spune Nicu putem fi convinsi de asta.
3. Vasile, administratorul (daca nu chiar proprietarul forumului sau reprezentantul hulitului proprietar) spune:

Vasile a scris:
Precizez inca odata pentru cei grei de cap:

Forumul NU apartine nici unei firme care se ocupa sau are tangente cu AUDIO


Sunt convins ca cei care nu se incadreaza in categoria mentionata de Vasile isi pot raspunde singuri la intrebari si pot trage singuri concluziile.

P.S. Eratostene era cretan Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
Pagina 2 din 9

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community