FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Intalnire membrii forumului - part II
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  

Unde doriti sa aiba loc intalnirea?
Musicbox - Calea Calarasi
18%
 18%  [ 4 ]
Gentleman Jack (The Jack) - Calea Grivitei
40%
 40%  [ 9 ]
Terasa Verona
22%
 22%  [ 5 ]
In alta parte imi place mai mult (specificati)
18%
 18%  [ 4 ]
Voturi totale : 22

Autor Mesaj
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 15, 2010 11:29 pm    Titlul subiectului: Intalnire membrii forumului - part II Raspunde cu citat (quote)

Am inceput un alt topic, asa cum am promis, pentru ca era greu de urmarit ce si cum pe celalalt, s-a mai divagat cate un pic, pe ici, pe colo. Sper ca-mi iese si poll-ul, nu am mai incercat pana acum sa folosesc optiunea.

Am retinut urmatorii participanti, din ce s-a scris acolo. Daca cineva de pe lista nu doreste sa mai ia parte la intalnire, va rog sa comunicati, sa va dam 'eject' Razz

In no particular order:

- 24fret
- e.v.o.
- dinica
- MarianS
- fojica
- domnujim
- cheloo
- Alexx

Hi&Fan, luk234 si Cosminbro
nu mi-e clar daca vor sa participe, dar daca confirma, marim lista cu placere.

Daca am omis pe cineva, sau exista si alti doritori, dati un semnal. Ar fi bine sa stim pe vineri asa, ce si cum, sa aranjam si la 'locatie'.

Vremea se anunta a fi frumoasa, nu ratati!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Sep 15, 2010 11:29 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 12:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Terasa Verona, in spatele librariei Carturesti, zona cinema Patria...
Terasa arata excelent, mancarea este foarte buna, berea ca peste tot, etc.

_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 12:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Era bine daca se putea modifica poll-ul ala, dar functia edit fiind ceea ce este, si anume inexistenta, va trebui sa lucram din ochi. OK, cine vrea la Verona, bagati un vot la ultima optiune si adaugati si in post, ca poate mai apare si altceva.

Merci, dinica. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
24fret



Conectat la: 17 Mar 2008
Mesaje: 430
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 10:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O rugaminte am eu, sa fie intalnirea seara in timpul saptamanii in loc de WE.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cheloo



Conectat la: 15 Iun 2008
Mesaje: 221
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 10:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

24fret a scris:
O rugaminte am eu, sa fie intalnirea seara in timpul saptamanii in loc de WE.


Aceasta ar fi si rugamintea mea.... Trink

_________________
Ascultator de muzica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 2:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai, hotarati-va. Intelesesem saptamana trecuta ca vreti sambata saptamana asta, e prima oara cand aud ca vreti in timpul saptamanii.

Personal, mi-e indiferent, dar avantajul unei intalniri sambata ar fi fost ca ne puteam reuni mai devreme, mai prindeam ceva soare la final de sezon.

In cazul asta nu mai stiu ce sa zic, cred ca in curand ma dau batut, nu am nervii suficient de tari. Imi aduc aminte ca era o vreme cand iesirea la o bere nu era o decizie majora in viata unui individ. Se vede treaba ca sunt prea batran, vremurile s-au schimbat pesemne...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cosminbro



Conectat la: 02 Mai 2008
Mesaje: 1866
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 3:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ramane pe sambata seara, altfel se va amana forever. Cine poate sa ajunga, bine, cine nu, next time ! Cool
_________________
Vreți să știți dacă o țară este bine condusă și civilizată, atunci ascultați muzica acesteia. (Confucius)

Vand diverse: http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=22633
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cosminbro



Conectat la: 02 Mai 2008
Mesaje: 1866
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si de preferat la localul cu denumirea Gentleman, asa cum ar trebui sa ne si comportam de fapt Twisted Evil
_________________
Vreți să știți dacă o țară este bine condusă și civilizată, atunci ascultați muzica acesteia. (Confucius)

Vand diverse: http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=22633
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 3:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cosmin, pana la urma esti pe lista sau nu? Ca dupa ultima razgandeala nu ai mai spus ce-ai hotarat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cosminbro



Conectat la: 02 Mai 2008
Mesaje: 1866
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 3:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De principiu am sa vin
_________________
Vreți să știți dacă o țară este bine condusă și civilizată, atunci ascultați muzica acesteia. (Confucius)

Vand diverse: http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=22633
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 3:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

OK, cool.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fojica



Conectat la: 01 Feb 2007
Mesaje: 136
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 4:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu in weekend sunt plecat din Bucuresti, din pacate...
daca se hotaraste de luni incolo (exceptand marti)...o sa fac tot posibilul sa fiu si eu prezent Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 6:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am reusit sa ma vad cu Jim la sfarsitul trecut de saptamana in Vama Veche unde am si degustat cateva pahare de Jack Daniels pe care le-am stins cu bere, iar noi nu suntem in stare sa ne vedem aici in Bucuresti. Marturisesc ca eu m-am si turtit un pic cam tare, dar in vama timpul si alcoolul curg in alt sens decat suntem noi aici obisnuiti. Very Happy
_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
domnujim



Conectat la: 17 Sep 2008
Mesaje: 386
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 16, 2010 8:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dinica a scris:
Jack Daniels pe care le-am stins cu bere

brrrrrr

Io inca nu stiu sigur cum va decurge weekendul meu. Daca pot vin, Music Box, The Jack sau Verona imi e totuna.
Dl. e.v.o. mi-a reconfirmat astazi interesul. Pt mine a fost oricum o placere sa il cunosc, sunt sigur ca si pentru cei mai multi dintr voi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 17, 2010 2:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Oameni buni, se mai intampla ceva in acest weekend sau nu ? Idea
Daca nu, poate ar fi bine, sa inchidem acest topic.

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
Pagina 1 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community