FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
boxe technics vreau un sfat va rog

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nanu



Conectat la: 19 Oct 2010
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar Oct 19, 2010 6:01 pm    Titlul subiectului: boxe technics vreau un sfat va rog Raspunde cu citat (quote)

buna ziua va rog ajutatima si pe mine sa mi aleg o pereche de boxe technics.eu imi doresc sa fie cat mai puternice sa se auda tare si sa fie mai mari.lam gandit la 2 modele dar nu stiu ce sa zic nu leam auzit niciodata.technics sb-a52 si technics sb-m500.eu am o linie formata din amplificator si preamplificator su-900 tuner 650 procesor 90 deck az7 cd player sl-ps900 si minidisc 150 ce boxe as putea adauga la acest sistem?astept raspunsurile la id de messenger technics_85[/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Oct 19, 2010 6:01 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community