FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
momolo este un mincinos !!!!
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4
 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pubela
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 11:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Chiar nu este nimeni pe aici sa stearga topicul asta de rahat?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 11:23 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 12:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar de ce a fost resuscitat dupa 19 zile???Pacat ca acu' de sarbatori.
_________________
Ori santem audiofili, ori nu mai santem.Nu putem asculta toti Schopenhauer.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
oake



Conectat la: 28 Iun 2005
Mesaje: 609
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 1:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se pare că provincia are o mare disponibilitate în spațiul frustrărilor post adolescentine. Pentru cățeii de serviciu:îl cunosc pe momolo...nu cred că suntem prieteni deși aș dori acest lucru. Asta nu are nici o legătură cu spațiul lui sonor care este, credeți-mă, vast.
_________________
Mielul blind suge la oaia neagra a familiei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
johnniewalker



Conectat la: 27 Oct 2008
Mesaje: 257
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 2:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Discover a scris:
Incredibil dar adevarat, mie sincer nu mai trebuie divertis la TV, ajunge sa citesc acest forum!


Very Happy

Popcorn

_________________
...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petru2ioan



Conectat la: 11 Feb 2010
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai oake mai...de unde o scoti ma ca-si varsa toti cei din provincie frustrarile aici? Deci dupa ce topicul asta isi incheiase activitatea, cel care l-a deschis este facut de tine neavenit, frustrat, idiot si om din provincie ce-si exprima frustrarile adolescentine pe acest forum

Pe cuvantul meu, nici topicul asta nu a fost cea mai inspirata idee, dar dupa 19 zile--aproape 3 saptamani, in ajunul craciunului, de ce trebuie sa improsti totul cu kkt?

L-oi fi facut tu pe frustrat pe diy-audio, dar el a deschis topicul asta dintr-un MOTIV, tu ai postat aici complet aiurea dupa ce s-a terminat discutia si cu scopul de a face o TIGANIE!!
Cine ti se pare ca e frustrat? Toata lumea e experta in frustrarile altora...pacat ca mai putin si in caracterul lor.



MA SCUZATI PT CE-AM SCRIS, HAI SA CONTINUAM DISCUTIA DUPA REVELION!!!

SARBATORI FERICITE!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
stuparu_mihairadu



Conectat la: 20 Mar 2009
Mesaje: 388
Locatie: craiova

MesajTrimis: Vin Dec 24, 2010 3:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

oake a scris:
Se pare că provincia are o mare disponibilitate în spațiul frustrărilor post adolescentine. Pentru cățeii de serviciu:îl cunosc pe momolo...nu cred că suntem prieteni deși aș dori acest lucru. Asta nu are nici o legătură cu spațiul lui sonor care este, credeți-mă, vast.



se pare ca singurul catel de pe aici esti tu Laughing ....cum spuneam mai in spate...esti prieten cu vinovatul???.....
in rest distractie placuta la jignit
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pubela Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community