FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vand discuri originale(CD)+ Pioneer SA-9500 II si altele

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Lun Noi 08, 2010 1:28 pm    Titlul subiectului: Vand discuri originale(CD)+ Pioneer SA-9500 II si altele Raspunde cu citat (quote)

In ultimele zile am decis sa trec exclusiv pe viniluri,deci scot la vanzare tot ce am cd-uri. Cateva mentiuni:
Toate discurile sunt in stare exceptionala,fara zgarieturi,carcasa se prezinta bine, le-am cumparat pe parcursul anilor exclusiv din Germania(nu exista nici macar unul cumparat de aici sau sa fie productie estica).
Pretul este fix (nu negociez nici macar 1 ron) dupa cum urmeaza:
Albumele 5 euro bucata(albumele duble 6 euro)
Compilatiile 2,5 euro bucata(compilatiile duble 3 euro) (la cursul oficial de schimb)
La comenzi peste 20 euro transportul cu posta este inclus in pret. Garantez ca discurile vor ajunge exact in starea din poze la potentialii clienti.
Deoarece am peste 800 de discuri,voi pune saptamanal(in limita timpului disponibil ) cate o parte din ele. Pozele spun restul despre casa de discuri,an de fabricatie,etc. Transportul costa 6 lei(prin posta),contact aici
prin MP sau la telefon 0721.771.741

Ii rog pe cei care doresc anumite titluri sa-mi dea mp,imi este mai usor sa caut un album decat sa scriu o lista.


http://s245.photobucket.com/albums/gg44/fluffy38/cd-uri/?albumview=slideshow

http://www.audioweb.ro/oferte/vanzator/fluffy38/


Ultima modificare efectuata fluffy38 la Mie Apr 27, 2011 8:37 pm, modificat de 31 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Noi 08, 2010 1:28 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mar Mar 22, 2011 12:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mar Apr 05, 2011 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mar Apr 12, 2011 1:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mie Apr 20, 2011 9:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mie Apr 27, 2011 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community