FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
REGA DAC sau XINDAK DAC5
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
catalin_bm



Conectat la: 18 Ian 2007
Mesaje: 492
Locatie: BR

MesajTrimis: Dum Feb 13, 2011 11:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am luat Xindak DAC 5. Total multumit pana acum.
Astept sa vina si HiFace EVO + o noua lampa Siemens NOS

Ca tot ma manca buzunarul am luat si un interconect Xindak AC-02. lucratura de mare clasa [dupa parerea mea]

_________________
Oricat de mica ne este leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Feb 13, 2011 11:18 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
ttsto



Conectat la: 30 Ian 2007
Mesaje: 419
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 21, 2011 3:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Up!
Catalin, mai zi-ne ceva de acest DAC si cum se simte influenta altei lampi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 21, 2011 7:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am testat cateva dac-uri din zona entry pe sisteme care depaseau cu mult valoare acestora si dupa urechea mea dac-ul Rockna este cea mai buna alegere.
Imi amintesc ca vorbeam cu Nucu despre vanzarile produselor sale si el imi spunea ca vinde mai bine cetatenilor din vest decat in Romania. Ciudat! Laughing

_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catalin_bm



Conectat la: 18 Ian 2007
Mesaje: 492
Locatie: BR

MesajTrimis: Lun Mar 21, 2011 9:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu ma pot pronunta momentan. Ma mut si am toate ustensilele stranse in cutii. Am legat pe fuga DAC5 de un PS3 si atat, momentan nu am timp sa stau sa analizez. Am sa compar DAC 5 cu Marantz SA 15 S2 (in mod DAC) sa vad care este treaba. Revin cam in 2 saptamani.
_________________
Oricat de mica ne este leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community