FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Power Conditioner
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stereophile
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 10:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se pare ca esti mai familiarizat decat mine cu xanaxul ... Din nefericire fara rezultat ! Pe viitor mai schimba si tu placa, in afara de limbajul tau de jungla si de faptul ca sari ca o curva ciupita de cur mai stii si altceva ?

Incearca sa iti bazezi afirmatiile tale pe argumente pe viitor sau desigur ... ai farmecul tau, un gen de clovn al acestui forum ! Laughing Laughing Laughing

_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 10:59 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 11:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

TJ, voi incerca pe viitor evit astfel de discutii, la urma urmei este un forum dedicat produselor audio-video !

Crde ca ar trebui sa invatam unii de la altii decat sa ne paruim

_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
obuzel



Conectat la: 13 Oct 2009
Mesaje: 903
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 11:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

razvanvrs are perfecta dreptate.
Si apoi sa nu uitam urmatorul aspect. Firma importatoare trebuie sa traiasca si ea din ceva. Sediu, angajati, pagina de internet si publicitate, telefoane, incalzire, curent, curatenie, etc, etc. Cheltuieli relativ fixe si constante, care trebuiesc facute lunar. Din acest motiv marjele distribuitorilor la acest gen de produse sunt in jur de 50-80 % (depinzand si de cine asigura garantia) si e si normal si la limita.
A nu socoti acest aspect e totala reavointa. Nu vorbim aici de nea gicu care aduce la negru scula din America si daca are 300 de euro castig net pe luna la ele poate supravietui lunar vanzand 2 scule.

Si da, RRP trebuie respectat, in general se accepta cateva procente (2-5% in functie de piata) in plus. Si sa nu punem la socoteala ca daca un dealer da discount o face din banii lui si nu din cei a producatorului.

Mi-am luat si Xanaxul si mi-am facut si electrosocurile. Asta apropo de afirmatii virulente.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
TomJones



Conectat la: 12 Noi 2004
Mesaje: 1446
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 12:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Razvanvrs a scris:
sari ca o curva ciupita de cur


Curva e altcineva!! Stii tu bine de cine vorbesc.

obuzel a scris:
Mi-am luat si Xanaxul si mi-am facut si electrosocurile


Foarte bine. Sa treci pe la mine sa-ti dau alta reteta compensata

_________________
"Lumea este plina de prosti" - Cicero
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
obuzel



Conectat la: 13 Oct 2009
Mesaje: 903
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 12:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

TomJones a scris:


obuzel a scris:
Mi-am luat si Xanaxul si mi-am facut si electrosocurile


Foarte bine. Sa treci pe la mine sa-ti dau alta reteta compensata


Da sa compenseze cu o muzica buna!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stereophile Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Pagina 16 din 16

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community