FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Care-i treaba cu forumul?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
dany67



Conectat la: 15 Sep 2006
Mesaje: 79
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 14, 2011 10:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si mie.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Mar 14, 2011 10:15 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 14, 2011 10:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu credeam ca-l mai vad online...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Lun Mar 14, 2011 10:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

'' Nu credeam sa-nvat a muri vreodata...''
_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 14, 2011 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PolyGram a scris:
'' Nu credeam sa-nvat a muri vreodata...''



Ehee, ce spui tu acolo...

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mail Man



Conectat la: 19 Feb 2009
Mesaje: 78
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Mar 14, 2011 11:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine v-am regasit.Mi-a fost dor de forum.Sper sa nu mai fie probleme.
_________________
It's a Sony.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 12:09 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inca n-a cazut, mai functioneaza Question Shocked
Stupid

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 12:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PolyGram a scris:
Inca n-a cazut, mai functioneaza Question Shocked
Stupid

Nu te grabi...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
c6t9



Conectat la: 12 Feb 2004
Mesaje: 2008
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 12:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alexx a scris:
Nu credeam ca-l mai vad online...


Nici eu. Sicer. Mă bucur că și-a revenit.

_________________
nu am nici o putere. fie ce-o fi.
cata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
c6t9



Conectat la: 12 Feb 2004
Mesaje: 2008
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 12:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

c6t9 a scris:


Sicer.


A, la naiba, no edit.

_________________
nu am nici o putere. fie ce-o fi.
cata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihailll



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 227
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 12:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu zic sa se stabileasca o suma pentru upgrade-ul forumului si sa platim toti.
Asa ar fi corect,parerea mea.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 1:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inteleg ca nu e chestie de upgrade, ci de securitate. Poate nu ma pricep eu, dar cred ca sunt lucruri diferite.

Personal, in principiu nu am o problema cu o oarecare contributie, dar pe de alta parte, ca membru cotizant ori nu mai halesc ordinarii de la toti badaranii de pe forum (se stie cam care sunt), ca doar n-oi plati sa ma injure unul si altul, ori le raspund la fel. Vezi un pic de dilema aici?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kaav



Conectat la: 11 Mai 2008
Mesaje: 569

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 9:47 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alexx, eu cred ca ai fi foarte potrivit ca si moderator, iar ideea asta nu o am de ieri sau alaltaieri.... Asta in cazul in care te-ar interesa asa ceva si in cazul in care s-ar mai pune problema de o asemenea necesitate.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:19 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru votul de incredere, insa nu stiu daca mai sunt si altii de aceeasi parere. Pe de alta parte, nu stiu nici daca sunt prezent suficient de constant pe forum. In conditiile in care nu ai mai multi moderatori e un aspect esential.

Un alt aspect al vietii de moderator, contrar parerii generale, este faptul ca nu mai ai aceeasi libertate de exprimare. Imi place sa cred ca nu exagerez, dar nici nu vreau sa stau tot timpul cu gandul la ce va zice unul sau altul si cum va fi interpretat tot ce scriu.

In orice caz, nu mi-a propus nimeni postul, asa ca vorbesc ca sa vorbesc Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kaav



Conectat la: 11 Mai 2008
Mesaje: 569

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Alexx a scris:
....Un alt aspect al vietii de moderator, contrar parerii generale, este faptul ca nu mai ai aceeasi libertate de exprimare.

Chestia asta trebuie verificata pe propria piele, la modul concret, din simplu motiv ca nici un om nu este identic cu altul.
Alexx a scris:
....dar nici nu vreau sa stau tot timpul cu gandul la ce va zice unul sau altul si cum va fi interpretat tot ce scriu.

Eu personal nu mi-as bate capul cu asa ceva nici macar ca fapt divers (este adevarat ca aspectul asta nu functzioneaza orisicum, dar cata vreme nu lezezi ''tehnic'' curgerea dialogului si nici persoana care poarta in intentzie ''samatza de conflict'',cat afirmatziile scrise, nu cred ca pot exista probleme sau situatzii jenante....)
Zic si eu, ca si tine.... Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihailll



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 227
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Contraziceri si pareri diferite vizavi de domeniul HI-FI, vor fi intotdeauna,problema este pina unde se sare calu'.
L-ai prins cu "pasarica", out de pe forum o saptamina,o luna, daca recidiveaza trei luni s.a.m.d....
In cosecinta:MODERATORI FERMI,DRACOSI
Unde ai gasim,sau cine se ofera!?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
Pagina 9 din 12

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community