FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Care-i treaba cu forumul?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
glucica



Conectat la: 13 Oct 2008
Mesaje: 152
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 6:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Domnilor, ma bucur sa vad ca si acest topic s-a inflamat. Probabil ca daca s-ar deschide unul despre desene animate, tot asa ar sfirsi.
Inainte ca si acesta sa ajunga la pubela, daca stie totusi cineva motivul, il rog sa-l scrie. De preferat nu criptic sau in parabole. Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 6:17 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DNA



Conectat la: 22 Noi 2005
Mesaje: 2255
Locatie: În creierul meu

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 6:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt frumoase discursurile despre toleranță, despre înțelegere, dar atunci când ai de a face cu o javră care te mușcă pe la spate, nu poți să fii nici tolerant și nici înțelegător. Cel mai simplu este să îi dai peste bot până când se potolește.

L-am avertizat pe Nicu în repetate rânduri să mă lase în pace și să-și vadă de savarinele lui. Eu am venit pe acest forum ca să discut normal, nu să mă cert cu toți frustrații lumii. L-am tolerat și am tăcut în maui multe ocazii, refuzând să răspund injuriilor cu alte injurii. Poate cineva să îmi spună că am procedat bine răbdând mitocăniile lui Nicu ? Nu am rezolvatz nimic. Imbecilul înjură din nou și din noi și din nou, de parcă ar fi forumul lui iar el ar fi vreun șef de haită. Dacă este cretin, să fie la el acasă, nu să iasă public și să se lege de oameni care nu au nicio trebă cu el.

Am rugămintea să încetați cu intervențiile de conciliere. Este un conflict deschis care abia a început. Din punctul meu de vedere, topicul ar merge muta în pubelă, iar acolo să fim lăsați să ne cărăm în voie ceea ce s-a acumulat în timp.

Cine este prea sensibil, nu are decât să nu citească ( dacă rezistă tentației Rolling Eyes)

_________________
Ia de la Băsescu ! No Pussy Blues
http://www.youtube.com/watch?v=WuDP7c3Zd8I
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 6:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

glucica a scris:
daca stie totusi cineva motivul, il rog sa-l scrie.

Cu exactitate probabil doar Vasile stie de ce a tot fost inaccesibil, eu cred ca a fost o problema de server, dar imi dau cu presupusul, doar. S-a mai intamplat si alta data, nu e nici pe departe prima oara, atat ca acum a tinut mai mult.

In rest... nu ma mir ca se blocheaza topicurile si nici ca dispar replici, dar pe de alta parte nici nu mi se pare ca am pierdut ceva din cauza asta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deeppurple



Conectat la: 04 Mar 2005
Mesaje: 593
Locatie: Salonta

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 6:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Referitor la cele de mai sus treaba e simpla:

Acest regulament intra in vigoare in momentul in care va INREGISTRATI pe forumul HI-FI & Multimedia.

INDATORIRILE USERILOR:
- Postati STRICT la subiectul thread-ului.
- NU aduceti jigniri membrilor forumului (SUB NICI O FORMA).
INDATORIRILE MODERATORILOR:
- sa avertizeze userii ca incalca regulamentul si sa propuna BANAREA acestora in cazul in care recidiveaza.
- sa propuna banarea userilor ce au un limbaj trivial (pot fi banati direct daca exista acest privilegiu).
ALTE CLARIFICARI IMPORTANTE:
- Prezenta pe acest forum si acceptarea ca user reprezinta un PRIVILEGIU si nu un DREPT. In orice moment puteti fi banat daca NU respectati regulamentul si daca nu aveti un comportament CIVILIZAT.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 7:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nicu_martin a scris:
Imi cer scuze in mod deosebit de la PolyGram, pe care l-am jignit fara motiv Exclamation Exclamation Exclamation - eram deosebit de nervos si el nu a incercat decat sa-mi spuna ca limbajul meu de mahala nu cadreaza cu acest forum - si are perfecta dreptate Exclamation


Se accepta, stai linistit. Trink

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 10:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi-a fost dor de forum... Laughing
_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 10:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PolyGram a scris:
Mi-a fost dor de forum... Laughing



Impartasesc acelasi sentiment Razz

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mars.X



Conectat la: 14 Noi 2008
Mesaje: 164
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 11:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

merge?
_________________
Țara te vrea tuns, băi roachere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
florinfloreanu



Conectat la: 06 Aug 2007
Mesaje: 165
Locatie: slobozia, ialomita

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 11:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dupa lupte seculare pe elforum, habemus hi-fi. thanx, vasile!
_________________
xxx
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
stuparu_mihairadu



Conectat la: 20 Mar 2009
Mesaje: 388
Locatie: craiova

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 11:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fratele meu care-i treaba???...da careva atacuri de cade asa des????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dhany



Conectat la: 22 Ian 2005
Mesaje: 434
Locatie: Focsani

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 11:26 pm    Titlul subiectului: ....... Raspunde cu citat (quote)

Speram sa nu mai fie probleme,multumim celor care l-au redeschis
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mail Man



Conectat la: 19 Feb 2009
Mesaje: 78
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 11:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In sfarsit!Bine v-am gasit.
_________________
It's a Sony.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2011 11:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

florinfloreanu, multumit ca te-ai implicat in luptele seculare si a iesit fum alb Laughing
_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DMX



Conectat la: 22 Apr 2010
Mesaje: 138

MesajTrimis: Vin Ian 14, 2011 12:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si eu care credeam ca , odata cu abdicarea lui momolo o sa fie liniste Shocked
_________________
PUBLIC ENEMY
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Ian 14, 2011 12:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DMX a scris:
si eu care credeam ca , odata cu abdicarea lui momolo o sa fie liniste Shocked

A abdicat in sensul ca i s-a dat 'eject' Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul
Pagina 3 din 12

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community