FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Care-i treaba cu forumul?
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
glucica



Conectat la: 13 Oct 2008
Mesaje: 152
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 3:40 pm    Titlul subiectului: Care-i treaba cu forumul? Raspunde cu citat (quote)

Vad ca de ceva vreme tot apar intreruperi.
Ce se intimpla?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 3:40 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
petru2ioan



Conectat la: 11 Feb 2010
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 3:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

probabil cineva are un cui pe forumul asta si mai da niste atacuri..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 3:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mie altceva mi se pare interesant; imi vin pe mail notificari despre subiectele care ma intereseaza si cand,in sfarsit reusesc sa intru,nu s-a postat nimic acolo. Shocked Shocked Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sorinpopa



Conectat la: 25 Aug 2010
Mesaje: 78
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 4:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

interesant e ca se blocheaza topicul cand se ia lumea la cearta. Ce atatea blocari de topic? Comunicarea trebuie sa curga. Daca un user e nesimtit si vorbeste ca la usa cortului, ban direct. Ne tot ascundem dupa degete. Dup-aia ne intrebam ca de ce pleaca lumea etc. Am tot dat solutii, dar nu exista interes decat pt mentinerea atmosferei de cloaca.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 4:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca raspunsul este la Vasile... Idea
_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Discover



Conectat la: 22 Apr 2008
Mesaje: 190
Locatie: Beclean

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 4:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Va salut, confirm si eu problema asta cu forumul.
Ieri toata ziua nu am putut sa accesez pagina hi-fi.ro
Speram ca sunt doar ceva probleme minore ce se vor rezolva foarte repede.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petru2ioan



Conectat la: 11 Feb 2010
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 4:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ei...Pe Vasile il doare undeva de forumul asta...
Mie mi se pare altceva mai interesant...Nicu Martin se cearta si se injura cu DNA pe un topic iar la un moment dat dintr-un motiv sau altul topicul se inchide. E ceva de genul "hai ne batem 1 la 1 dar daca imi iau un pumn chem tiganii/romii"
dani4utd e singurul moderator de pe acest forum care este destul de mare si plin de conflicte...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
petru2ioan



Conectat la: 11 Feb 2010
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 4:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

petru2ioan a scris:
Ei...Pe Vasile il doare undeva de forumul asta...
Mie mi se pare altceva mai interesant...Nicu Martin se cearta si se injura cu DNA pe un topic iar la un moment dat dintr-un motiv sau altul topicul se inchide.
dani4utd e singurul moderator de pe acest forum care este destul de mare si plin de conflicte...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
petru2ioan



Conectat la: 11 Feb 2010
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 04, 2011 4:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma scuzati, am vrut sa editez postul de sus si am crezut ca am apasat pe edit dar vad ca a disparut butonul ala.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DNA



Conectat la: 22 Noi 2005
Mesaje: 2255
Locatie: În creierul meu

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 6:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

petru2ioan a scris:
Nicu Martin se cearta si se injura cu DNA pe un topic


Eroare.
Doar Nicu înjură (pentru că doar atât poate, probabil).

Acest tip trăiește cu impresia că e un fel de sculă'n basculă, că poate pune ștampile sau că ar fi vreun domn. Trăiește cu impresia că este golan și că poate "pune la punct " pe oricine. În opinia mea, nu numai că nu este vreun domn, dar are o doză de nesimțire uluitoare. Are comportamentul tipic manelistului cocalar, fapt pentru care disprețul meu este maxim.

Cel mai mult în viață am suferit de pe urma proștilor. Sunt dușmanii mei doctrinari. Urăsc proștii și de aceea îmi place să le pun oglinda în față, să vadă și ei cât de hidoasă le este prostia cu care își deranjează vecinii.

Știu, nu am nimic de câștigat, este timp pierdut, oamenii nu pot discerne și la un moment dat uită cine a început, sau cine este de vină.
Puțin îmi pasă.

Se spune că nu trebuie să îi spui prostului că e prost, pentru că nu te crede, sau că prostul are mintea odihnită.

Well, vreau să verific fenomenul.

P.S.
Ce este al prietenul lui, depanatorului radio tv este pus deoparte.
O să îi dau eclere și savarine până când mă voi plictisi.

_________________
Ia de la Băsescu ! No Pussy Blues
http://www.youtube.com/watch?v=WuDP7c3Zd8I
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 7:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu n-am primit notificari in ultima vreme si apoi au aparut brusc, 55 de notificari odata.

PS: eu cred ca ataca cineva forumul cu flacara violet

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 7:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DNA a scris:

Știu, nu am nimic de câștigat, este timp pierdut, oamenii nu pot discerne și la un moment dat uită cine a început, sau cine este de vină.
Puțin îmi pasă.



@DNA

Ai dreptate: nu ai nimic de castigat....
Crezi ca mai conteaza cine a inceput, sau cine este de vina ?

_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@DNA:

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 9:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DNA a scris:

O să îi dau savarine până când mă voi plictisi.


Am vazut la televizor discursul plin de elan al unui fotbalist handicapat care, fara sa aibe macar habar ce inseamna o expresie o folosea de zor, ca sa arate ca el ar fi in stare sa mute si muntii din loc (in imaginatia lui bolnava) ca sa-si faca loc in echipa - el spunea ceva de genul: "o sa fac orice ca sa joc in echipa, o sa mananc copii cruzi, sunt in stare de orice" - nestiind bietul handicapat ca expresia "copii cruzi" se refera defapt la lichidul seminal Twisted Evil

Idem si lautarul DNA, care "da savarine", nestiind saracutul ca expresia "a da savarine" <=> "a da la savarina" <=> "a fi cunilinguist" Twisted Evil

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vizitator



Conectat la: 29 Apr 2008
Mesaje: 818
Locatie: focsani

MesajTrimis: Mie Ian 05, 2011 9:43 pm    Titlul subiectului: v Raspunde cu citat (quote)

S-a blocat forumul? Se pare insa ca unii nu pot trai fara aceste forumuri. Shocked Laughing Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
Pagina 1 din 12

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community