FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Care-i treaba cu forumul?
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu e chiar atat de simplu, ca te trezesti cu unu' de da cu barda din reflex si intreaba dupa aia. Daca mai intreaba. Sunt de aceeasi parere cu tine, in principiu, dar nu ca si calitate principala. E ok sa fie ferm, dar trebuie in primul rand sa fie impartial si aici sunt de fapt problemele mai mari.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:53 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
kaav



Conectat la: 11 Mai 2008
Mesaje: 569

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt de acord. Sper ca in timp sa fie o atmosfera mai destinsa si la obiect pe acest forum si ma bucur ca si-a revenit.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihailll



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 227
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 11:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu ma refer la vocabular,ca aici e problema,sa nu se dracuie,sa nu se injure sa nu se vorbeasca cu "ba" cu "fa",sa nu fie atacuri la persoana,ca mie imi place Creek si lui Naim asta e,contraziceri de astea vor fi intotdeauna,problema este "VOCABULARUL".Ca de aici vin toate.
De, ca asa suntem noi Românasii mai temperamentali.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihailll



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 227
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 11:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

KAAV a spus :"Sper ca in timp sa fie o atmosfera mai destinsa"

Asta vrem cu totii
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 12:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta crezi tu ca vrem cu totii Razz Iti spun eu sigur ca sunt unii pe aici care traiesc pentru scandal, e singurul mod in care se pot face remarcati. Alte calitati nu au.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dhany



Conectat la: 22 Ian 2005
Mesaje: 434
Locatie: Focsani

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 1:05 pm    Titlul subiectului: ...... Raspunde cu citat (quote)

Este foarte bine ca si-a revenit forumul,nu mai speram sa-l gasesc " in viata".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
andyc



Conectat la: 14 Dec 2005
Mesaje: 520
Locatie: bucuresti ex_nick: andy_barosanu

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 2:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hurrah it's alive! Si mie mi-a lipsit. Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
stuparu_mihairadu



Conectat la: 20 Mar 2009
Mesaje: 388
Locatie: craiova

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cine trebuie ucis ca sa mearga forumul asta fara probleme???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pana una-alta am inteles ca Vasile nu mai e admin pe forumul asta....ii doresc noului admin(desi nu stiu cine este) sa incerce sa il sustina,e multa informatie de calitate si este pacat sa se piarda.
Daca este nevoie de sustinere materiala,ma abonez...just name it!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 10:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poate ne prezinta si noua cineva schimbarile, asa, din politete... Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mar Mar 15, 2011 11:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

se vor schimbamulte pe aici in curand dar daca va ajuta la mentinera forumului va fi foarte bine, care stiti cum a fost cu rhc(modelism) asa va fi si aici in curand...
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Alexx



Conectat la: 04 Iul 2007
Mesaje: 1116
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 16, 2011 12:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta sunt sigur ca e un lucru bun. Thumb Up Desi nu stiu ce s-a intamplat la celalalt forum, dar sunt sigur ca incerci sa faci ce e mai bine.

Insa sunt convins ca toti membrii forumului ar dori sa stie un minim, in scop informativ. Nu pentru a ne da cu parerea daca e bine sau nu, cel putin in cazul meu, dar e o senzatie neplacuta sa fii tinut in ignoranta. Wink

Oricum, succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Mar 16, 2011 1:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cum a spus fluffy38 eu nu o sa mai ocup de acest forum, altceva nu am de spus, nu stiu ce se va intampla si cum sau in bine sau in rau, cert va fi ca va functiona... ramane sa vedeti cum si dece Drunk
Un lucru stiu sigur ca se va pune bata pe userii indisciplinati care au facut pana acuma ce le-au dorit muschii lor

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dinica



Conectat la: 07 Sep 2007
Mesaje: 1344
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 16, 2011 9:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vasile a scris:
cum a spus fluffy38 eu nu o sa mai ocup de acest forum, altceva nu am de spus, nu stiu ce se va intampla si cum sau in bine sau in rau, cert va fi ca va functiona... ramane sa vedeti cum si dece Drunk
Un lucru stiu sigur ca se va pune bata pe userii indisciplinati care au facut pana acuma ce le-au dorit muschii lor


Vasile, sa intelegem ca a fost vandut forumul? Poate ca nu ar strica niste precizari, pentru ca dupa cum cunosti unul din prietenii tai speciali insinueaza de cel putin un an ca forumul acesta a fost vandut catre o firma cu interese directe in afacerile cu scule audio. Stii cum este, in cele mai multe cazuri este mai usor sa vezi paiul din ochiul celuilalt decat barna din ochiul tau! Laughing

_________________
dealer audio
When sound becomes music !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Mar 16, 2011 11:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu a fost vandut nici unei firme de audio
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
Pagina 10 din 12

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community