FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Recomandare sistem 2.1 !!!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alexb0y



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 6
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 19, 2011 11:50 pm    Titlul subiectului: Recomandare sistem 2.1 !!! Raspunde cu citat (quote)

Salut tuturor doresc sa imi achizitionez un sistem 2.1 pt PC bugetul alocat este de 1200 ron as dorii si eu pareri chiar nu am nici o idee. Sistemul care doream sa il cumpar era un EDIFIER S530D dar din pacate nu mai este importat in romania. Va multumesc si va astept opiniile Smile
_________________
Nu lasa pe azi ce poti face maine!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Ian 19, 2011 11:50 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vespa



Conectat la: 29 Sep 2008
Mesaje: 59
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Lun Ian 31, 2011 4:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai pune ceva si ia asta http://www.soundcreation.ro/monitoare-de-studio-boxe-pentru-monitorizare-in-studio-cid25_1307/blue-sky-mediadesk-2.1-id1834.html

sau poti lua de aici http://www.amazon.co.uk/Edifier-System-S530-GAMING-AUDIO/dp/B001KNT8Z4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=miscellaneous&qid=1296482282&sr=8-1 sistemul pe care il doreai anterior
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community