FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Microlab Pure 100

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alexb0y



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 6
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 20, 2011 11:52 pm    Titlul subiectului: Microlab Pure 100 Raspunde cu citat (quote)

Salut tuturor, doresc sa achizitionez un sistem 2.0 pentru PC si m-am oprit la Microlab Pure 100 cine are sau a ascultat aceste boxe ii rog sa faca o scurta prezentare si daca isi merita banul Smile. Si cei care au alte alternative sunt bineveniti bugetul alocat este de 1400 ron. Va multumesc si va astept parerile.
_________________
Nu lasa pe azi ce poti face maine!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Ian 20, 2011 11:52 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
petru2ioan



Conectat la: 11 Feb 2010
Mesaje: 165
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Ian 22, 2011 1:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hmm, in primul rand trebuia sa postezi la "ce sa cumpar", aici se vorbeste de boxe mesterite acasa.
In al doilea rand, din cate stiu eu despre microlab, puterea aia de 50W este reala dar calitatea acelei puteri este indoielnica.
Oricum ce zicem noi nu conteaza, trebuie sa le auzi. Da sa le asculti atent rau de tot si sa mai asculti si alte boxe. Daca pe moment asculti mai stiu si ce muzica relaxant si esti obosit dupa servici s-ar putea sa iti placa ca au sunet cald si lipsit de putere, iar cand esti energic sa te enerveze.
Alternative: Magnat Monitor Supreme 200--500 ron boxele
Amplificator--se gaseste unul la 900 ron si nou...desi nu e recomandat unul nou
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community