FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
VTP + Subwoofer

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vidax



Conectat la: 25 Apr 2008
Mesaje: 8

MesajTrimis: Mar Feb 01, 2011 11:37 am    Titlul subiectului: VTP + Subwoofer Raspunde cu citat (quote)

Am o pereche de incinte VTP construite cu difuzoare PA-800K si PCT 300. Pentru vizionarea filmelor am hotarat sa adaug un subwoofer activ. In zona de pret accesibila mie am gasit: Magnat Monitor Supreme Sub. 301A, Klipsch KSW-10 sau SW-450, Monitor Audio MSW10. Nu am ascultat nici unul din ele de aceea solicit un sfat, care ar fi mai potrivit pentru mine? Va multumesc anticipat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Feb 01, 2011 11:37 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
luk234



Conectat la: 21 Oct 2009
Mesaje: 131
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 01, 2011 6:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In gama asta de pret, de noi, o sa ai in casa niste bubuiala uruita, numai buna pentru tehno si dance Very Happy . Mai bine un SH de soi. Daca nu ma insel la VTP-urile tale ai 70-80Hz la -2dB, un sub de 12-15" taiat la 60-70hz si lasat usurel din volum va ajuta un pic. Numai grija la pozitionare, eu as lua doua si puse VTP-urile pe ele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vidax



Conectat la: 25 Apr 2008
Mesaje: 8

MesajTrimis: Joi Feb 03, 2011 12:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Unde as putea gasi un SH de soi?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community