FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Rodaj difuzor SAL XPRO 5280
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stereophile
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
aaddrryyss



Conectat la: 06 Ian 2006
Mesaje: 335
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 04, 2011 1:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

clauuu, un indiciu: un subwoofer e un subwoofer. Adica e un difuzor (macar decent) intr-o cutie (aici e ceva mai usor sa iasa decenta), insotite de electronica aferenta (bine ar fi ca si asta sa fie decenta).

Un subwoofer n-are nevoie de display-uri pe el, lumini saltaretze, lansatoare de rachete, etc...

_________________
Speed Limit : Infinite
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Feb 04, 2011 1:32 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
clauuuu



Conectat la: 03 Feb 2011
Mesaje: 11

MesajTrimis: Vin Feb 04, 2011 10:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

a venit intr-o seara o pitipoanca si ma intrebat daca e aparat de facut cafea Embarassed dar eu vreau sa il pastrez asa..e prea frumos Smile si daca ar fi sa renunt la display nu imi permit sa dau 1000ron pe un amplificator ( chiar nu merita pentru boxele mele )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DMX



Conectat la: 22 Apr 2010
Mesaje: 138

MesajTrimis: Sam Feb 12, 2011 3:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de ce spui 1000 ron pt un amplificator ????? , gasesti mokazii Twisted Evil , destul cu amplificatoare care nu depasesc 400 ron , acestea vor suna muuult mai bine decat ce ai tu acolo ca amplificare , si daca tii neaparat gasesti si display-uri mai frumoase decat al tau .........in plus scapi si de rasnita de cafea Razz



PS.intotdeuna m-au stresat enorm vumetrele , spectrum-urile care nu lucreaza corect , la cel mai mic semnal se duc la maxim , ca s anu mai vorbesc despre dinamica oribila .

_________________
PUBLIC ENEMY
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
clauuuu



Conectat la: 03 Feb 2011
Mesaje: 11

MesajTrimis: Dum Feb 13, 2011 2:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

se auzea prost din cauza ca nu era pozitionat bine wooferul..l-am pus intr-un colt si e rupere ! Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luci.



Conectat la: 25 Sep 2010
Mesaje: 4
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 15, 2011 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

oare de ce da lumea 100-200 ron pe cate un sistem cu o suta sateliti si subwoofer,si vrea discotea cu subul de 4-6''.
Sunt cateva care suna aceptabil tinand cont de cat au costat.Dar la volum moderat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stereophile Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community