FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Doza pick-up Tesla NC-300

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
escu69



Conectat la: 01 Oct 2008
Mesaje: 21
Locatie: oradea

MesajTrimis: Mar Mar 29, 2011 1:42 pm    Titlul subiectului: Doza pick-up Tesla NC-300 Raspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor! Am la tara un pick-up Tesla NC-300 cu o doza improvizata de la alt pick-up(nu mai stiu ce model). Ideea e ca , adineauri cautand prin ceva cutii cu maruntisuri am gasit doua doze originale de la pick-up-ul respectiv, luate de mine cu cel putin 15 ani in urma, insa acele sunt compromise. As vrea sa-mi spuneti ce ace s-ar potrivi cu aceste doze (pe una scrie VM2102, pe cealalta VM2103)? Am vazut pe okazii ace Unitra MF-104, credeti ca sunt compatibile cu dozele respective? Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Mar 29, 2011 1:42 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
luk234



Conectat la: 21 Oct 2009
Mesaje: 131
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 29, 2011 9:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu sunt compatibile de fel. cauta acele cu acelasi indicativ
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
escu69



Conectat la: 01 Oct 2008
Mesaje: 21
Locatie: oradea

MesajTrimis: Mie Mar 30, 2011 1:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar doza completa MF104 cu ac? Am vazut ca are acelasi sistem de prindere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
philipo4you



Conectat la: 18 Feb 2009
Mesaje: 16
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mie Mar 30, 2011 8:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doza Mf este poloneza (Unitra) si merge adaptata la pick-upul Tesla dar, este inferioara dozelor VM de la (Tesla). Daca nu esti pretentios rezultatele sunt multumitoare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community