FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
mag tesla din 1962

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
toni



Conectat la: 08 Mai 2010
Mesaje: 7

MesajTrimis: Mie Apr 06, 2011 6:08 pm    Titlul subiectului: mag tesla din 1962 Raspunde cu citat (quote)

buna seara,daca ma poate ajuta si pe mine cineva ,in legatura cu schema electrica de la magnetofonul Tesla ANP 402 fabricatie 1962
Am facut rost de magul asta,l-am desfacut pentru a rezolva cateva probleme mecanice,din pacate cel care l-a detinut,l-a alimentat direct la 220 v desi el saracu merge la 12 v. Cert ca de vechi sau de copt,am ramas cu o rezistenta in mana,pur si simplu a cazut din el si nu stiu de unde .
o zi buna
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Apr 06, 2011 6:08 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
d2134



Conectat la: 23 Mar 2008
Mesaje: 43
Locatie: Resita

MesajTrimis: Dum Apr 24, 2011 10:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.radiojournal.cz/schemata/bozdech1.pdf

Schema se gaseste la pag 166.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community