FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Schimb LINN AKURATE CD cu Nakamichi Dragon

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Mar Apr 26, 2011 2:43 pm    Titlul subiectului: Schimb LINN AKURATE CD cu Nakamichi Dragon Raspunde cu citat (quote)

Schimb CD Player Linn Akurate CD cu deck Nakamichi Dragon.
Playerul meu este într-o stare perfectă, are ambalajul original, toate accesoriile originale, manual etc. Garanție încă 7 ani la MediaMagic Viena (trebuie doar să îi contactați și să trimiteți playerul, în caz de probleme, vă explic eu procedeul, e puțin diferit de ce știți voi).
Cred că nu trebuie să vă mai dau detalii despre calitatea sonică a playerului.
Mai multe informații găsiți aici
http://www.linn.co.uk/music_systems_akurate_cd
Vă pun în legătură și cu un amic care este inginer la Linn, pentru orice eventualitate.

Acum, Dragonul trebuie să fie perfect. Nu sunt deloc interesat de exemplare "servisate și calibrate". Chiar vă rog să nici nu veniți cu astfel de oferte penibile. Mă interesează doar un Dragon care nu a fost deschis și "servisat" și este în stare perfectă. Cred că vă dați seama că, financiar, schimbul este cu mult în avantajul vostru. Testul îl voi face la mine, cu niște casete Naka de test.
Ofertele le aștept pe PM.

_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Apr 26, 2011 2:43 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community