FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Matiz GZ in facere...anulat...Deces...
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
CKY



Conectat la: 31 Iul 2004
Mesaje: 56

MesajTrimis: Vin Dec 17, 2004 10:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace ! Sad
Am vazut despre accident la stiri Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Dec 17, 2004 10:58 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
fuscobal



Conectat la: 27 Mai 2004
Mesaje: 415
Locatie: Bucuresti, Ploiesti

MesajTrimis: Sam Dec 18, 2004 2:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Condoleante si din partea mea ! Sad
_________________
HU, 3-way components, one subwoofer, 3 amplifiers (Look mama : no rear speakers > u can actually listen to music without 'em )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sfigmo



Conectat la: 09 Noi 2004
Mesaje: 88
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Sam Dec 18, 2004 10:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da...amplificatorul venea montat sub cutie intre roata de rezerva si placa de jos a cutiei...toata constructia are un sistem de rabatare folosind balamalele originale ale banchetei si este construita in asa fel incat sa ramana 7 cm intre roata de rezerva la care este nevoie de acces.acolo urma sa fie montat amplificatorul si accesul la reglaje se facea prin simpla rabatare a cutiei...este ferit de scurt circuite si racire avea deoarece era aer care intra la locasul rotii de rezerva...spatiul rotii de rezerva la alte matizuri l-am folosit pentru a monta o a doua baterie...pretul total al lucrarii se ridica undeva la 1300 de euro fara HU...urma comanda pentru HU rockford fosgate in inauarie...erau banii stransi de Lori pentru a petrece revelionul in strainatate la care urma sa renunte ca sa isi instaleze muzica...bafta...
_________________
THINK PINK!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community