FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
MEGA SUBWOOFER

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
GED



Conectat la: 02 Ian 2005
Mesaje: 1

MesajTrimis: Dum Ian 02, 2005 3:15 pm    Titlul subiectului: MEGA SUBWOOFER Raspunde cu citat (quote)

ce zicetzi de incinta urmatoare: h=120cm,D=40cm si un dif de 12'' de 200W sin? .....am facut un amplif cu Mosfet-uri complementare in total 8 buc,nu stiu daca ma credeti sau nu dar zgomotul e aproape inexistent...se aude doar ce baga sursa

Ultima modificare efectuata de catre GED la Dum Ian 02, 2005 7:17 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Ian 02, 2005 3:15 pm    Titlul subiectului: Mitica




TUB BAS1.GIF
 Description:
astept raspuns!
 Filesize:  94.46 KB
 Viewed:  246 Time(s)

TUB BAS1.GIF



AMP imbunatatit 400W.pdf
 Description:
amplificatorul

Download
 Filename:  AMP imbunatatit 400W.pdf
 Filesize:  137.57 KB
 Downloaded:  558 Time(s)

Sus
basicbv



Conectat la: 18 Oct 2004
Mesaje: 29
Locatie: brasov

MesajTrimis: Dum Ian 02, 2005 4:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sincer nu se intelege nimic din poza..sau poate ca nu am ochiul format? Shocked
_________________
This is FOR SALE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Dum Ian 02, 2005 5:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un tub de bass ( mocheta neagra ) pe un dulap ?

Eu zic sa-ti faci o boxa mare .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
asterisk



Conectat la: 18 Dec 2004
Mesaje: 75
Locatie: Maramures-Borsa

MesajTrimis: Lun Ian 03, 2005 1:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca ai facut pozele cu WEBCAM-ul de aia nu se vede prea bine [incearca cu un aparat de fotografiat si descarcale pe PC ..........apoi sa ne arati cum arata tubul de bass OK? Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sfigmo



Conectat la: 09 Noi 2004
Mesaje: 88
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Lun Ian 03, 2005 10:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

TUB ?............................................................................................
_________________
THINK PINK!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Seby



Conectat la: 07 Ian 2005
Mesaje: 16
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sam Ian 08, 2005 2:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nici eu nu prea inteleg mare lucru......... Rolling Eyes .......... Shocked ..
is curios cum ai facut cilindrul si din ce material???? pfl ???
imi arati proiectu de la el pls, vreau sa imi fac si eu unul (stiu ca dimensiunile nu sunt aceleasi dar ma intereseaza conceptul)

_________________
boys and their toys Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community