FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Exista revista hifi?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
kurupt



Conectat la: 15 Aug 2003
Mesaje: 356
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Dum Ian 09, 2005 1:07 am    Titlul subiectului: Exista revista hifi? Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare:
In Romania exista revista Hi-Fi Auto? Pt ca exista mai mult de 10 reviste auto, revista de gadgeturi in care apare lucruri pe care nici nu poti cumpara in tara, dar de o revista HiFi Auto nimeni nu are nevoie?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Ian 09, 2005 1:07 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Dum Ian 09, 2005 2:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce? Sa educe hotzii, sa stie ce sa fure?? Wink
_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kurupt



Conectat la: 15 Aug 2003
Mesaje: 356
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Dum Ian 09, 2005 3:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Macar daca ar fii educati, sa nu sparge geamul pt un cdplayer care este fara panou pe el! Ce dracu face cu el fara panou?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdWiser



Conectat la: 15 Ian 2004
Mesaje: 1816

MesajTrimis: Dum Ian 09, 2005 5:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sincer nu stiu. In principiu front-panel-ul este scump si greu de procurat. La scule sub 400 euro nu merita sub nici o forma...
Din pacate sunt multi fara discernamant si in "bransa" asta. Daca e proaspat intrat in sevraj e in stare sa-ti sparga masina si pentru un set de servetele uitat pe bord. Eu o golesc mereu si las torpedoul deschis.

_________________
==*==
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community