FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Am vazut o reducere bomba !!!!

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
gabrielf



Conectat la: 07 Iul 2004
Mesaje: 9

MesajTrimis: Mie Ian 12, 2005 7:42 pm    Titlul subiectului: Am vazut o reducere bomba !!!! Raspunde cu citat (quote)

Fratilor azi bantuiam pe net si cand dau peste o reducere la produsele Behringer la dealerul pentru romania www.and-roll.ro

Intrati si voi si vedeti ce doriti de acolo ca eu ma duc sa vad ce imi iau..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Ian 12, 2005 7:42 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
sorin6



Conectat la: 29 Noi 2004
Mesaje: 3916
Locatie: vesnicele plaiuri ale vanatoarei

MesajTrimis: Mie Ian 12, 2005 8:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Evil or Very Mad PUBLICITATE MASCATA Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 12, 2005 9:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cunosc preturile de acolo de vreo 2 luni, cel putin la egalizoare si procesoare. Am intrat sa le verific si sint neschimbate. Deci, la ce e reducere? Un exemplu, te rog.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabrielf



Conectat la: 07 Iul 2004
Mesaje: 9

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2005 5:56 pm    Titlul subiectului: Refuz acuzatia de reclama mascata..!! Raspunde cu citat (quote)

Refuz acuzatia de reclama mascata..!!.., asta pentru inceput.., iar de exemple..., iata-le:

UB2442 : 370/PRET NOU /416 PRET VECHI
UB502 : 45 NOU/ VECHI 66
B2 PRO 184 NOU/201 VECHI
HPS3000 : 22 NOU / 29 VECHI
PRETURILE ERAU IN EURO FARA TVA
PS: rectific greseala de ortografie din postul initial: "Romania" .., graba asta te lasa fara de minte..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gabrielf



Conectat la: 07 Iul 2004
Mesaje: 9

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2005 5:57 pm    Titlul subiectului: Si astea.. Raspunde cu citat (quote)

MXB1002 126 V 175

restu' vedeti si voi la ei pe site..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sorin6



Conectat la: 29 Noi 2004
Mesaje: 3916
Locatie: vesnicele plaiuri ale vanatoarei

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2005 7:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iar noi refuzam sa fim luati de naivi... Wink
Pe aici mai sunt cativa oameni care au (daca e cazul...) SI ceva propuneri comerciale, dar nu isi ascund calitatea, din contra si probabil ca asta este benefic afacerii lor, daca vii si te dai "client impartial" in loc de comerciant nu risti decat sa fii luat in balon... Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
gabrielf



Conectat la: 07 Iul 2004
Mesaje: 9

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2005 8:25 pm    Titlul subiectului: Whatever! Raspunde cu citat (quote)

Discutia nu cred ca sta a ne lua in balon ci a aduce comunitatii ceva informatie..
Cat despre masca mea.., cred ca as putea sa ma declar impartial in aceasta situatie simpla..
De ce ??.., din simplul motiv ca ii cunosc pe cei de la &Roll mergand periodic sa vad ce mai au pe la showroom sau pe net..; am luat cate ceva de acolo si am fost multumit..
Asta e tot..
Sper sa ai puterea e a elimina suspiciunile exagerate si sa intelegi ca daca as fi dorit sa fac vreo reclama ceva apelam la alte modalitati.., nu crezi?? Nu as vrea sa cred ca ma insulti cu afirmatia ta..
Cu respectul cuvenit..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
balauru



Conectat la: 20 Mai 2004
Mesaje: 75
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 13, 2005 10:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Another Dvdplanet.ro???? Pls. excuse me ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dancrisan



Conectat la: 21 Dec 2004
Mesaje: 19

MesajTrimis: Vin Ian 14, 2005 4:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poate ca ar trebui totusi ca unii dintre noi sa mai citeasca pe net despre Behringer... ca sa vada cam despre ce calitate e vorba...
In afara de asta... daca va uitati pe net la preturile magazinelor din afara (germania de ex.) nu o sa va vine sa credeti la ce preturi se vand sculele Behringer...
Intamplator am si eu un mixer, pe care scrie Ultr Low Noise design ... ma face sa rad... are un zgomot de fond de te scoate din minti...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sorin6



Conectat la: 29 Noi 2004
Mesaje: 3916
Locatie: vesnicele plaiuri ale vanatoarei

MesajTrimis: Vin Ian 14, 2005 9:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt poate clone ale sculelor de marca Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community