FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vreau sa imi cumpar si eu un mixer ce recomandari aveti

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Jamaikaa



Conectat la: 17 Ian 2005
Mesaje: 51
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Ian 23, 2005 5:39 pm    Titlul subiectului: Vreau sa imi cumpar si eu un mixer ce recomandari aveti Raspunde cu citat (quote)

Vreau sa cumpar un mixer ceva pana in 180 euro sa-l folosesc la 2 cd-playere
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Ian 23, 2005 5:39 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Dum Ian 23, 2005 11:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ce vrei sa ai pe mixer? efecte? sa fie simplu? egalizatoare?
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Jamaikaa



Conectat la: 17 Ian 2005
Mesaje: 51
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Ian 24, 2005 12:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tot ce se poate sa aiba efecte 3 canale..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
QasTyler



Conectat la: 12 Ian 2005
Mesaje: 8
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Ian 24, 2005 2:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Acum depinde shi ce stil de muzica mixezi...depinde de cd playere ...

La 2 cd playere (normale) recomand mixer 2 canale:Canale:2
Intrari line:2
Intrari phono(pick-up,turntable,platane):2
Intrari microfon:1
Iesiri:1 Master, 1 Rec
-------------------------------------
Daca foloseshti 2 CD playere cu Pitch Control,o sa foloseshti un mixer 2 canale cu bpm detector/counter pt. mixaje pro.
----------------------------------------------------
vizualizare preturi->>www.discoshop.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Jamaikaa



Conectat la: 17 Ian 2005
Mesaje: 51
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Ian 24, 2005 2:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asta stiu si eu ce firma imi recomandati..Sunt 2 cd-playere cu pitch adika profesionale..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
NeXuS3



Conectat la: 05 Noi 2004
Mesaje: 624
Locatie: TEL 0766 332366

MesajTrimis: Lun Ian 24, 2005 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e posibil sa am un Stageline MPX-1 in perfecta stare la 90 de euro (pret fix) mai multe detalii aici: http://www.i-dj.co.uk/reviews/reviewspage.php?ID=54


manual aici: http://www.monacor.de/de/FLE/MPX1.pdf

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Jamaikaa



Conectat la: 17 Ian 2005
Mesaje: 51
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Ian 24, 2005 9:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lol asa sa comand nu am cum...nu am carte de credit nici manevra la vama..costa mult vama
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
NeXuS3



Conectat la: 05 Noi 2004
Mesaje: 624
Locatie: TEL 0766 332366

MesajTrimis: Lun Ian 24, 2005 9:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mixerul este al meu, este in Romania, ce vama?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
constana2ro



Conectat la: 11 Mai 2004
Mesaje: 160
Locatie: constanta

MesajTrimis: Joi Ian 27, 2005 6:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

iti recomand behringer vmx 100. pt un incepator este foarte bun , desi potentiometrii te vor lasa destul de repede , comparativ cu unul profi. eu am avut unul de vanzare second , in stare perfecta si l-am vandut cu 2.500.000 lei. in magazin e vreo 100 euro. cel mai important e ca are pfl. atentie mare! multe din cele la pret mic nu au!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Jamaikaa



Conectat la: 17 Ian 2005
Mesaje: 51
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 07, 2005 6:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mi-am luat un stage line mpx 430 ....CLOSE
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
NeXuS3



Conectat la: 05 Noi 2004
Mesaje: 624
Locatie: TEL 0766 332366

MesajTrimis: Lun Feb 07, 2005 8:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sa-l folosesti sanatos Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Jamaikaa



Conectat la: 17 Ian 2005
Mesaje: 51
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 07, 2005 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

close
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community