FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
philips dvd737

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
batranul



Conectat la: 27 Oct 2003
Mesaje: 174
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 19, 2003 12:57 pm    Titlul subiectului: philips dvd737 Raspunde cu citat (quote)

Ce stiti despre scula asta!
Are cumva cineva asa ceva?
Cum se comporta pe imagine dvd si div-x?
Care este treaba cu codecurile, cum se face upgrade?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Noi 19, 2003 12:57 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DELL



Conectat la: 28 Sep 2003
Mesaje: 324
Locatie: TM

MesajTrimis: Joi Noi 20, 2003 9:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stiu aparatul, caci mi l-am comandat in Germania acum 2 lunic dar nu l-am primit ca nu era omologat decat in Franta. Habar nu am de ce! Rolling Eyes
Din ce am citit pe net despre el, e destul de interesant ca poate reda aproape orice format inclusiv DivX si xVid, iar codecurile se iau de pe site-ul lui Philips, pe baza serialului de pe aparat, si se incarca in aparat.

Dar de nervi ca m-au tot tinut atat, ba ca il aduc, ba ca nu e disponibil, mi-am luat pana la urma DVD Recorder, urmand ca in momentul in care aparatul va fi disponibil sa vad daca sa il mai cumpar sau nu.

_________________
Inspiration is the Mother of Invention. Desperation is its Father.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Home Theater Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community